دانلود مستند سریع ترین حیوان جهان – NOVA: World’s Fastest Animal 2018

دانلود مستند سریع ترین حیوان جهان – NOVA: World’s Fastest Animal با کیفیت HDTV

|زیرنویس انگلیسی اضافه شد|

دانلود-مستند-NOVA-Worlds-Fastest-Animal-2018

نام مستند: سریع ترین حیوان جهان – World’s Fastest Animal

سال انتشار: ۲۰۱۸

مدت زمان: ۵۲ دقیقه

حجم: ۱٫۷۳ گیگابایت

کیفیت: HDTV 1080p

IMDB

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

خلاصه داستان: نوا: سریع ترین حیوان جهان (به انگلیسی: NOVA: World’s Fastest Animal) نام مستند ۵۲ دقیقه ی جدیدی است که توسط PBS در سال ۲۰۱۸ میلادی ساخته و منتشر شده است. جهان را از طریق چشمان سریع ترین حیوان روی کره زمین، شاهین ها مشاهده کنید. جمعیت شاهین در دهه‌ های ۱۹۵۰، ۶۰ و ۷۰ میلادی بر اثر استفاده از ددت به‌ شدت کاهش یافته و این پرنده در معرض خطر انقراض قرار گرفت. اما با توقف مصرف ددت و تکثیر در اسارت، نسل این پرنده در بسیاری از مناطق احیا شد.

هم‌ اکنون تقریبا در تمامی شهر های ایالات متحده حداقل یک جفت شاهین حضور دارد، کشوری که جمعیت شاهین آن در دهه ۱۹۷۰ در آستانه انقراض قرار داشت. وجود ساختمان‌ های بلند و پرندگان فراوان در شهر ها موجب شده تا بسیاری از شاهین‌ ها به زندگی در محیط‌ های شهری روی بیاورند. حال حتی کل قاره ها می توانند این پرنده را پرورش دهند. در این مستند یکی از سوال های ما این است که راز قدرت شکار حرفه ای این پرنده چیست که اگر طعمه خود را انتخاب کند کمتر از هر چیزی آن را شکار خواهد کرد. به همراه متخصص شاهین ها نگاهی بر این پرنده خواهیم داشت و تمام استعداد و قدرت شاهین ها را در شکار و در سرعت تست خواهیم کرد. اگر علاقه مند به حیات وحش این حیوان هستید این مستند را از دست ندهید.

info

The peregrine falcon reaches high speeds to become the world’s fastest animal; bird trainer Lloyd Buck attempts to get his peregrine, Moses, to go faster.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با لینک مستقیم و کیفیت HDTV 1080p

دانلود زیرنویس انگلیسی