دانلود مجموعه آیکون Restaurant Logo Ccreative

این مجموعه از مجموعه آیکون Restaurant Logo Ccreative میباشد که تمامی انها با فرمت Ico می باشند و برای طراحی هایتان از آن استفاده نمایید .آیکون ها یکی از پرکاربردترین ابزارهای طراحی ها هستند و برای اکثر کارها همانند طراحی وب سایت و … مورد استفاده قرار میگیرند.
آیکون ها اکثرا با سایت ها کوچک و ثابت می باشند ۱۶*۱۶ , ۳۲*۳۲ , ۴۸*۴۸ و … . یک آیکون متشکل شده است از چندی تصویر مجزا که هر کدام از آن تصویر های مجزا دارای سایز و رنگ جداگانه ای هستند. آیکون ها اکثرا با سایت ها کوچک و ثابت می باشند .یک آیکون زیبا می تواند نقش های گوناگونی را برای شما ایفا کند . از جمله آیکون نرم افزار ها ، رسانه ها و فضاهای اجتماعی ، بنر ها ، اسناد پرینت شده و حتی کارت ویزیت است.

دانلود مجموعه آیکون Restaurant Logo Ccreative

Restaurant-Logo-Ccreative

آیکون ها تصاویر گرافیکی و عکس های کوچک هستند که به ما فایل ها , صفحات وب و فرامین رایانه ای را می فهمانند. آیکون ها به ما در سرعت بخشیدن کارمان کمک می کنند و ما به کمک آنها می توانیم فرامین را سریع تر و با دقت بیشتر اجرا کنیم. همچنین در جستجو بین فایل ها و فرمان ها نیز کمک بسیاربزرگی به شما می آیند.
آیکون ها متشکل از گروهی از تصاویر ( با فرمت ها و سایز های مختلف ) هستند. ازاین گذشته هر تصویر نیز به خودی خود می تواند خاصیت transparent را نیز دارا باشد. در تصویر زیر شما تفاوت بین سایز ها و کیفیت آیکون ها را مشاهده می کنید.آیکون ها تفاوت هایی نسبت به تصاویر استاندارد رایانه ای دارند.یک آیکون متشکل شده است از چندی تصویر مجزا که هر کدام از آن تصویر های مجزا دارای سایز و رنگ جداگانه ای هستند.

info

An icon (from Greek εἰκών eikōn “image”) is a religious work of art, most commonly a painting, from the Eastern Orthodox Church, Oriental Orthodoxy, and certain Eastern Catholic churches. The most common subjects include Christ, Mary, saints and/or angels. Though especially associated with “portrait” style images concentrating on one or two main figures, the term also covers most religious images in a variety of artistic media produced by Eastern Christianity, including narrative scenes.

رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

لینک مستقیم

ADs
تبلیغات