فیلم برداری از دسکتاپ با TechSmith Camtasia 2.10.5 – نسخه Mac

Camtasia Studio نام یک نرم افزار حرفه ای در زمینه فیلم برداری از دسکتاپ می باشد که به وسیله آن کاربران قادر به تصویر برداری از محیط هر نرم افزار و یا هر پنجره از سیستم خود می باشند . این نرم افزار از جهاتی با نرم افزارهای مشابه بسیار متفاوت است و از مهمترین این تفاوت ها می توان به بهینه سازی خودکار فایل های تصویری ضبط شده به منظور حجم کمتر و حفظ کیفیت اشاره نمود که این ویژگی به منظور قرار دادن فایل ها در اینترنت برای این نرم افزار در نظر گرفته شده است. همچنین به کمک این برنامه دیگر نیاز نیست تا کاربران برای آماده سازی تصاویر به منظور قرار دادن در وب سایت ها و یا دیگر برنامه ها از نرم افزارهای دیگر کمک بگیرند زیرا این برنامه تمام ابزار مورد نیاز در این زمینه را در اختیار کاربر قرار می دهد. کاربران قادر به ساخت یک برنامه پخش کننده تحت وب برای فایل تصویری خود می باشند و می توانند تصاویر را به صورت یک فایل در فرمت های فلش درون صفحات وب خود قرار دهند. این نرم افزار کاربردی محصولی از شرکت Techsmith می باشد.

 

https://img5.downloadha.com/AliRe/1394/12/Pic/Camtasia%20Studio%208.6.0.2054.jpg

 

info
Camtasia for remarkable screencasts made easy. Create eye-catching training, presentation and demo videos…the easy way. Camtasia for Mac screen recording software is streamlined, intuitive and makes you look like a pro.
A powerful, yet easy-to-use screen recorder, Camtasia helps you create more professional videos without having to be a video pro. Easily record your screen movements and actions, or import HD video from a camera or other source. Customize and edit content both on Mac and Windows platforms, and share your videos with viewers on nearly any device.
اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  لینک دانلود با حجم 305 مگابایت | لینک کمکی