دانلود نرم افزار ۳D Coat v4.9.05 SL – طراحی حرفه ای و خلق شخصیت سه بعدی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

طراحی های سه بعدی امروزه به وسیله نرم افزارهای مختلف طراحی حرفه ای برای کاربرانی که در زمینه های گرافیکی فعالیت می کنند به امر آسانی تبدیل شده است. استفاده از نرم افزارها و به خرج دادن خلاقیت های فردی در خلق و تولید تصاویر و یا شخصیت ها در طراحی های سه بعدی به وسیله این نرم افزارها به راحتی امکان پذیر می باشد. امروزه شرکت های نرم افزاری ای که در زمیه ساخت برنامه های گرافیکی فعالیت دارند نرم افزارهایی را نیز برای طراحی های سه بعدی با ویژگی های مختلف به کاربران خود ارائه می کنند.

دانلود نرم افزار ۳D Coat ابزاری قدرتمند برای طراحی کاراکترها و خلق شخصیت های سه بعدی و دو بعدی می باشد. این نرم افزار قدرتمند با ابزار پیشرفته موجود در خود به کاربران توانایی ساخت تصاویر سه بعدی در محیط های مختلف را می دهد. توانایی بالا در طراحی و لایه بندی های مجزا از هم بر روی تصویر و رنگ از برتری های این نرم افزار محسوب می شود.

دانلود-نرم-افزار-3D-Coat

info

3D-Coat is a commercial digital sculpting program from Pilgway designed to create free-form organic and hard surfaced 3D models from scratch, with tools which enable users to sculpt, add polygonal topology (automatically or manually), create UV maps (automatically or manually), texture the resulting models with natural painting tools, and render static images or animated “turntable” movies.

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 2000, XP, Vista, 7
Processor: 1.2 GHz or better
Memory: 512Mb or better
Hard Disk Space: 1GB
Video Card: 9600/Nvidia 5600 128Mb or better
DirectX®: 9.0c

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه فعلی:

1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال می باشد.

2) پس از اتمام نصب، محتوای درون پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار خود کپی و جایگزین کنید تا کرک انجام شود.

—————–

آموزش نصب نسخه های قدیمی:

1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال می باشد.

2) پس از اتمام نصب، فایل اجرایی “3D-Coat-V4.8.10+.exe” را در محل نصب نرم افزار کپی کنید و حتما به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

3) بر روی گزینه ی Patch کلیک کنید تا عملیات پچ آغاز شود. عملیات Patch را روی هر دو فایل 3DCoatDX64.exe و 3DCoatGL64.exe حتما انجام دهید.

4) پس از اتمام عملیات فعال سازی، می توانید نرم افزار را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 64بیتی با حجم 950 مگابایت

————–

دانلود نسخه 64بیتی قابل حمل (پرتابل) با حجم 692 مگابایت