نرم افزار ذخیره موزیک از استریم های آنلاین – Abelssoft Recordify 2019 v4.00

نرم افزار Abelssoft Recordify امکاناتی برای علاقه مندان به موزیک ارائه می دهد که شاید خیلی وقت ها بود که دنبالش می گشته ایم. گوش دادن موسیقی از استریم های آنلاین بسیار محبوب شده است و شاهد گسترش روزافزون آنها هستیم، اما متاسفانه نمی توان این موسیقی ها را ذخیره کرده و به صورت آفلاین گوش دهیم. حال این برنامه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا موسیقی ها را به صورت آفلاین ذخیره کرده و با امکان ضبط آنها، امکان ذخیره سازی این موسیقی ها را داشته باشید. برنامه کارایی ساده ای دارد و با ضبط این آهنگ ها، امکا گوش دادن رایگان و آفلاین را فراهم می کند. این نرم افزار با رابط کاربری ساده خودش، استفاده آسان را برای کاربرانش فراهم کرده است.

با دانلود Abelssoft Recordify امکان ذخیره سازی در فرمت های متنوع را خواهید داشت و می توانید به صورت MP3 یا FLAC ذخیره سازی کنید. این فرمت ها بسیار پرطرفدار هستند و شما نیز می توانید ضبط را در هر زمان و مکان و حتی به صورت خودکار انجام دهید. برنامه می تواند نسخه های رایگان و غیررایگان استریم های موسیقی را مورد پشتیبانی قرار دهد و کارایی جامعی را برای شما داشته باشد.

کاور-Abelssoft-Recordify

با دانلود Abelssoft Recordify حتی می توانید موسیقی های آنلاینی که در این استریم ها ارائه می شوند را به صورت رایگان دانلود کرده و روی حافظه گوشی خود داشته باشید. وجود کیفیت های متنوع باعث می شود که بتوانید در بهترین کفیت آهنگ ها را داشته باشید و ضبط را در حالت های متنوع کیفیتی تعیین کنید. فرمت های خروجی متنوع نیز این امکان را می دهد تا در دستگاه های مختلف قابل پخش باشند. اسپاتیفای به عنوان قدرتمندترین و پرطرفدارترین استریم موسیقی آنلاین شناخته شده، توسط این برنامه پشتیبانی می شود و می توان گفت که بیشتر خدمات برنامه روی همین استریم اسپاتیفای پیاده سازی شده است و از اسم برنامه نیز کاملا مشهود است.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Abelssoft Recordify:

  • دانلود موسیقی های آنلاین به صورت رایگان
  • پشتیبانی از سرویس های استریم مختلف
  • ضبط همه آهنگ ها
  • دانلود موسیقی
  • دریافت اطلاعات آهنگ ها
  • تعیین کیفیت آهنگ ها
  • فرمت های مختلف ذخیره سازی
info

Music from streaming services is very popular, but unfortunately the free versions don’t let you save the music offline. Recordify has been developed exactly for this. It works like live recording and saves the music as MP3 or FLAC files. It’s brilliant!

Features:
Download Online Music For Free
Supports Streaming Services
Record everything
Download Music
RECognition©
Quality
Formats

سیستم مورد نیاز

Windows 10, Windows 8.1, Windows 7.

Languages: English, Deutsch, Portuguese (Brazil).

راهنمای نصب

پس از اتمام نصب، محتوای درون پوشه کرک را به محل زیر منتقل کنید:

C: / ProgramData / Abelssoft / Recordify / Program

 

توجه! لطفا دقت داشته باشید که پوشه ی ProgramData یک پوشه ی مخفی است. پس لطفا تیک گزینه ی نمایش Show Hidden Folders را در ویندوز خود حتما انتخاب کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  لینک دانلود با حجم 40 مگابایت