دانلود Acon Digital Acoustica Premium Edition 7.0.56 – نرم افزار ویرایش صدا

دانلود Acoustica Premium Edition ابزاری حرفه ای جهت ویرایش و نگه داری موزیک می باشد. این نرم افزار تمام امکانات لازم جهت ساخت ضبط صدا و سی دی صوتی و ابزار های حرفه ای ضبط و آنالیز ، ویرایش و رایت سی دی را در اختیار کاربران قرار می دهد. این نرم افزار کیفیت بالای ۳۲ بیت را پشتیبانی می کند. توسط این برنامه افکت های بسیاری مانند reverb ، chorus ، flanger را بروی موزیک خود اعمال نمایید. همچنین از DirectX و VST پشتیبانی می کند. قابلیت پشتیبانی از تمامی فورمت های رایج، پشتیبانی از صداهای ۵٫۱ و ۷٫۱ در کنار قابلیت رایت بر روی دیسک، قابلیت ساخت موزیک و آهنگ، توانایی کشیدن و رها کردن، کیفیت در خروجی با قابلیت تنظیم فورمت و کیفیت، برداشتن نویز ها از صدا، جدا نمودن بخشی از صدا، چسباندن چند کلیپ به یک دیگر و … تنها بخشی از قابلیت های مهم این نرم افزار می باشد.

دانلود Acoustica Premium Edition محیط کاربری بسیار جذاب همراه با پلاگین های کامل و استفاده فوق العاده آسان و نهایت کیفیت در خروجی از مهم ترین امکانات Acon Digital Media به شمار می روند. این نرم افزار همچنین کاربران را قادر می سازد تا به ساخت موزیک هایی دلنشین هم بپردازند. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.دانلود-Acoustica-Premium

Acoustica-Premium-اسکرین-شات  Acoustica-Premium-اسکرین-شات  Acoustica-Premium-اسکرین-شات

info

Acon Digital Media Acoustica Premium is an ideal solution for audio editing and mastering. The program contains everything you need to create great sounding recordings and audio CDs, including professional tools for recording, analysis, editing and CD burning. The Acoustica user interface was designed with speed, accuracy and ease of use in mind. The support for audio resolutions up to 32 bit and sampling rates up to 192 kHz allows you to record and edit in an amazing audio quality.

راهنمای نصب

بعد از نصب ، نرم افزار را اجرا کرده و با استفاده از سریال تولید شده توسط Keygen نرم فزار را فعال سازی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com