دانلود ActivePresenter Professional Edition 7.5.5 – نرم افزار ساخت فیلم های آموزشی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود ActivePresenter Professional Edition نرم افزار فوق العاده برای ساخت فیلم های آموزشی می باشد که به شما این امکان را می دهد تا در زیر عکس نوشته هایی را به عنوان توضیح و نکته اضافه کنید. این نرم افزار از روش های ویژه برای فیلم برداری از صفحه نمایش استفاده می‌ کند. نرم افزار ActivePresenter می تواند فعالیت های صفحه نمایش کامپیوتر را با فشار دادن یک کلید از کیبورد و یا ماوس خود ضبط کند. همچنین ActivePresenter امکان افکت های صوتی و تصویری را فراهم می کند و خروجی با فرمت HTML5, Adobe Flash (SWF), PowerPoint, AVI, WMV و MP4 میگیرد. توانایی ساخت پروژه های هماهنگ قابل اجرا بر روی تمامی دستگاه ها، قابلیت باز کردن پنجره ی پروژه ها در tab های جدید از ویژگی های این نرم افزار می باشد.

نرم افزار ActivePresenter یک راه حل برای فیلم برداری از صفحه نمایش، جزوات، راهنما ها، اسناد و مدارک و ساخت ویدیو های آموزشی می باشد. ActivePresenter می تواند به معلمان کمک کند تا از ویژگی های نرم افزار برای یاد دادن بهتر مفاهیم به دانش آموزان و دانشجویان استفاده کنند. نرم افزار ActivePresenter ابزاری برای یادگیری بهتر می باشد و شما می توانید از آن استفاده نمایید تا درصد یادگیری را بیشتر نمایید.

دانلود-ActivePresenter

info

ActivePresenter is a solution for creating screencast videos, handouts, manuals, documentation, and interactive training presentations. With the full-featured editor, ActivePresenter allows you to edit audio/video, tweak the look and feel of content, and define the branched scenarios easily and effectively. Supporting the latest web standard HTML5 and the ability to integrate with Learning Management Systems, the content created with ActivePresenter can be delivered virtually to any devices and platforms.

سیستم مورد نیاز

Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Vista: All Editions (both 32-bit (x86) and 64-bit (x64) are supported)
1.0 GHz or faster processor with SSE2 (which is available from Intel Pentium 4) (1.5 GHz recent multi-cores or higher recommended)
1 GB of RAM or better (>2 GB recommended)
1 GB of available hard-disk space for installation and storing project files
Sound card and microphone if you need audio recording

راهنمای نصب

بعد از نصب ، محتوای پوشه Crack را در محل نصب ، کپی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 51 مگابایت

دانلود نسخه قابل حمل (پرتابل) با حجم 30 مگابایت