دانلود ActiveState Komodo IDE 11.1.1.91089 – نرم افزار برنامه نویسی تحت وب

دانلود ActiveState Komodo IDE یک محیط برنامه نویسی حرفه ای برای زبان های برنامه نویسی همچون پایتون، پی اچ پی، روبی، جاوا اسکریپت، پرل،وب، ویندوز، مک، لینوکس، سولاریس می باشد. این نرم افزار محیط برنامه نویسی کامل و سریعی است و شما می توانید به راحتی به آن اعتماد کنید. به کمک این نرم افزار می توانید به ویرایش، اشکال زدایی و تست برنامه های خود بپردازید. شما می توانید امور مربوط به توسعه ی نرم افزار را به کمک امکانات این محصول با سرعت هرچه بیشتر انجام دهید.

امکانات به روز شده ای چون Section List، Go to Difinition و Hyperlink به کاربر در فهم هر چه سریع تر کد های برنامه نویسی کمک می کند. از طریق Database Explorer به سرعت می توانید به پایگاه داده ی وب سایت خودتان دسترسی پیدا کرده و همچنین می توانید دیتا بیس مورد نظر را به آسانی مدیریت کنید. به کمک این محصول و از طریق دیباگرهای Remote و Local با سرعت و به راحتی می توان به رفع باگ های اساسی پرداخت.

دانلود-نرم-افزار-ActiveState-Komodo-IDE

نرم افزار ActiveState Komodo IDE ابزار قدرتمندی به منظور توسعه برنامه های پویای وب بوده و می تواند امکانات گسترده را به منظور توسعه هر چه بیشتر ابزار های توسعه وب در اختیار کاربران گذاشته و سرویس های غنی اطلاعاتی نظیر HTML و CSS را برای کاربران پشتیبانی نماید. امکان اشکال زدایی برنامه ها و همچنین ارائه یک محیط برنامه نویسی کاربردی و قدرتمند از دیگر ویژگی های این برنامه می باشد. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.

info

Komodo IDE is the first unified workspace for end-to-end development of dynamic web applications. A rich feature set for client-side Ajax languages such as CSS, HTML, JavaScript and XML, coupled with advanced support for dynamic languages such as Perl, PHP, Python, Ruby and Tcl, enables developers to quickly and easily create robust web apps. Award-winning features include comprehensive editing and debugging, plus intelligent tools for regular expressions, team development, customization and unparalleled extensibility. The result is a powerful coding environment for framework stacks like Ruby on Rails and CakePHP and client libraries such as the Yahoo! UI Library and Dojo.

سیستم مورد نیاز

1GHz (or faster) x86 or x86_64 processor
1 GB RAM
250 MB hard disk space
350 MB of temporary hard disk space during installation

راهنمای نصب

بعد از نصب ، Keygen را اجرا کنید و بر روی Generate کلیک کنید تا نرم افزار فعال شود. هم چنین می توانید از فایل لایسنس ActiveState.lic برای اکتیو کردن نرم افزار استفاده کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com