دانلود نرم افزار طراحی گرافیکی سه بعدی Adobe Dimension CC 2019 v2.3.1.1060

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نرم افزار Adobe Dimension CC 2019 برای طراحان گرافیک به منظور ایجاد تصاویر با کیفیت بالا ارائه شده است و شما می توانید تا عکس های واقعی را کاملا ساده سه بعدی کنید و کامپوزیت هایی را برای ارائه به شرکت های محصول طراحی کنید. تصویرهای صحنه و هنر انتزاعی در این برنامه به خوبی پیاده سازی شده است و می توانید بدون تجربه قبلی، به طراحی تصاویر سه بعدی مشغول شوید. گردش کار پیچیده ای در این برنامه وجود ندارد و به خوبی می توانید دنیای واقعی را تجسم کنید. طرح های بسته بندی طوری است که می توانید ابزارهای مختلفی را روی تصاویر به کار ببرید.

با دانلود Adobe Dimension CC می توانید مدل های سه بعدی را به صورت کامل با تصاویر مطابقت دهید و لایه های مختلفی را ایجاد کنید. فرمت های PSD نیز توسط برنامه پشتیبانی می شوند و براحتی می توانید با فتوشاپ همگام سازی کنید. شات هایی که این برنامه استفاده می کند، بسیار منحصربفرد هستند و شما نیز می توانید آثار هنری خود را در ابعاد مختلف پیاده سازی کنید. طراحی سه بعدی فتورترالیستی نیز توسط برنامه پشتیانی می شود و می توانید جوه های سه بعدی هیجان انگیزی را تولید کنید.

کاور-Adobe-Dimension-CC

نرم افزار Adobe Dimension CC ابزارهای بسیار جالبی را در اختیار کاربران می گذارد و می توانید حتی مواد به کار برده شده در شات ها را تنظیم کنید. تنظیم سایه و انعکاس از دیگر ابزارهای برنامه است و می توانید از همان شورتکات های نرم افزارهای ادوب بهره ببرید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Adobe Dimension CC 2019:

  • مکان های گرافیکی سه بعدی
  • تطبیق تصویر خودکار
  • ابزارها و شورتکات های نام آشنا
  • ارائه PSD های چند لایه
  • کنترل ویرایش مواد
  • تنظیم سایه و انعکاس
  • ابزارهای استوک ادوب
  • پیش نمایش های زمان واقعی
info

Adobe Dimension CC (formerly Project Felix) makes it easy for graphic designers to create high-quality, photorealistic 3D images. Composite 2D and 3D assets to build product shots, scene visualizations, and abstract art.
You already think in 3D. Now design in it.
No 3D experience? No problem. With Dimension, there’s no steep learning curve or complex workflow.

New perspectives on product shots.
Visualize product shots, packaging designs, and branded collateral in real-world settings. Drag and drop a logo or vector graphic onto a 3D model to see how your design concept will look in real life. With camera tools to move around the object, you can see how your graphics appear from every perspective.

Get the shot. Skip the shoot.
Drag and drop background images from Adobe Photoshop CC and 3D models from Adobe Stock — without leaving Dimension. Select the material, texture, and backdrop. Dimension automatically matches the lighting, perspective, shadows, and more for a picture-perfect shot. Export your scenes as layers to take your work further in Photoshop.

Add dimension to your art.
Create unique digital images to accompany editorial, design a storyboard, or create your own original work of art with photorealistic 3D effects. Dimension opens up the world of 3D design to all kinds of digital artists.

Features:
3D graphic placement
Automated image matching
Familiar tools and shortcuts
Multilayered PSD renders
Material editing controls
Shadow and reflection adjustment
Adobe Stock assets
Real-time render preview

سیستم مورد نیاز

Windows 10 Anniversary Update (64-bit) – Version 1607 (build 10.0.14393) or later

Intel Core i5 (2011 or newer), Intel Xeon (2011 or newer), AMD A8 or A10, or AMD Ryzen

8 GB of RAM or more

2.5 GB available hard disk space

Geforce GTX 770, Intel Iris Pro Graphics 580 or 6200, or equivalent

OpenGL 3.2 capable system

1024 x 768 or 1280 x 800 display

512 MB of dedicated VRAM

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه 2019:

1) ابتدا مطمئن شوید دسترسی شما از اینترنت کاملا قطع است. سپس فایل Set-up.exe را اجرا کنید.

2) تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید تا به اینترنت دسترسی نداشته باشند.

3) با جرای Set-up.exe اقدام به نصب نرم افزار کنید. فقط کافیست که آپدیت نکردن نرم افزار را رعایت کنید و دسترسی نرم افزار را به صورت کامل از اینترنت قطع نمایید تا کرک غیرفعال نشود.

نکته مهم! این نسخه بر روی ویندوز 10 ورژن v1507 و v1544 و v1607 قابل اجرا نیست. لطفا از ورژن های جدیدتر ویندوز 10 از ورژن v1703 به بالا استفاده نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 64 بیتی ویندوز با لینک مستقیم

دانلود نسخه سیستم عامل مک macOS با لینک مستقیم

ADs