دانلود Advanced System Repair Pro 1.8.1.1 – بهینه ساز عملکرد کامپیوتر

نرم افزار Advanced System Repair Pro تمامی ابزارهایی که یک کاربر می تواند برای بهینه سازی کامپیوتر خود بخواهد را دارد و به این ترتیب می تواند افزایش سرعت قابل لمسی را در کامپیوتر ایجاد کند. این روش ها بسیار کارساز هستند و به دلیل سابقه طولانی این شرکت در ارائه ابزارهای بهینه ساز، دوباره شاهد ابزاری هستیم که سرعت کامپیوتر را تا سه برابر بیشتر می کند و توانایی این را دارد تا بهینه سازی های جامعی را در زمینه های محافظتی و سرعتی انجام دهد. در واقع این کارها از الگوریتم های پیشرفته این برنامه نشات گرفته است و همه کاربران می توانند در سیستم های مختلف به چک کردن این قابلیت ها و کارایی آنها بپردازند.

با دانلود Advanced System Repair Pro می توانید پاکسازی کامپیوتر را داشته باشید و فایل های آسیب دیده را نیز تعمیر کنید. بهینه سازی و افزایش سرعت، یکی از اصلی ترین وظایف این برنامه است که به خوبی انجام می دهد و دارای قابلیت های فراوانی برای ارائه هرچه بیشتر سرعت به کامپیوتر می باشد. مرور سریع تری را در اینترنت خواهید داشت و می توانید با محافظت از فایل های شخصی، امکان نفود بدافزاها را کاهش می دهد و همین عامل باعث می شود که دیگر شاهد کند شدن کامپیوتر نباشیم.

کاور-Advanced-System-Repair-Pro

با دانلود Advanced System Repair Pro دیگر نگران کند شدن کامپیوتر خود پس از چند ماه استفاده نخواهید بود و جوری می توانید از سیستم استفاده کنید که انگار همین چند ساعت پیش ویندوز دوباره ای نصب کرده اید. این کارایی به خوبی اثبات شده است و به دلیل سابقه طولانی شرکت سازنده، همه افراد می توانند به برنامه اعتماد کرده و از سرعت بالای کامپیوتر خود لذت ببرند.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Advanced System Repair Pro:

  • افزایش سرعت ۳۰۰ درصدی کامپیوتر
  • پاکسازی و بهینه سازی تمام بخش های کامپیوتر
  • مرور امن و حفاظت بهتر
  • مرور سریع و روان
info

Advanced System Repair Pro brings you all the tools you need in one program to clean, fix, protect, optimize and boost your PC!

Features:
Up to 300% Faster PC
Get a Cleaner Computer in Minutes! Free up More Disk Space
Safer Browsing & Better Protection
Faster & Smoother Browsing

سیستم مورد نیاز

OS: Windows Vista/ XP/ 7/ 8/ 10

راهنمای نصب

1) مطمئن شوید که اینترنت شما به صورت کامل قطع می باشد. اقدام به نصب نرم افزار کنید.

2) با استفاده از اطلاعات موجود در فایل key.txt نرم افزار را رجیستر کنید.

3) تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید تا لایسنس شما غیرفعال نشود.

4) اینترنت خود را متصل کرده و از نرم افزار استفاده نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 14 مگابایت