دانلود Advanced SystemCare Pro 11.4.0.232 + Ultimate 11.0.1.59

دانلود Advanced SystemCare ابزاری بسیار قدرتمند و کامل برای بهینه سازی، پاکسازی و افزایش سرعت سیستم در کنار محافظت از حریم خصوصی و حذف فایل های مخرب است. این نرم افزار دارای امکانات فراوانی جهت رفع مشکلات ویندوز در کنار ابزارهای بهبوددهنده مانند افزایش سرعت اینترنت و بالا بردن امنیت ویندوز می باشد. پاکسازی رجیستری ویندوز، یکپارچه سازی هارد دیسک، افزایش سرعت سیستم، کنترل حریم خصوصی، حذف فایل های هرز، بررسی اینترنت و سایت های اینترنتی مخرب، افزایش سرعت اینترنت تا ۳۰۰ درصد و رفع مشکلات ویندوز از قابلیت های اصلی این نرم افزار محسوب می شود. در نسخه جدید ظاهر جدید و کاربردی تر در نظر گرفته شده است و جهت افزایش سرعت اینترنت و یکپارچه سازی هارد دیسک تکنولوژی های جدیدی به کار گرفته شده است.

لازم به ذکر است نرم افزار دارای ۲۰ ابزار اختصاصی برای بهینه سازی و بهبود عملکرد ویندوز است و دارای امکانی به نام ActiveBoost می باشد که به صورت زنده ویندوز را بهینه سازی می کند. گزینه Turbo Boost نیز قابلیتی است که با فعال کردن آن در زمان بازی و امور مهم می توانید نهایت قدرت سیستم را به کار بگیرید. جهت دانلود Advanced SystemCare Pro و مشاهده سایر قابلیت های این نرم افزار بهینه ساز همه فن حریف، می توانید به ادامه مطلب در دانلودها مراجعه نمایید.

دانلود-Advanced-SystemCare

قابلیت های کلیدی دانلود Advanced SystemCare:

  • قابلیت حمایت از امنیت کامپیوتر در برابر Malwareها و سایت های مخرب
  • توانایی کارکردن اتوماتیک در پیش زمینه
  • امکان بهینه سازی سیستم و پایان کند شدن سیستم
  • قابلیت پاک کردن درایوهای هارد از بدافزارها و دیفرگمنت مناسب سیستم
  • توانایی بهینه سازی و پاک سازی رجیستری
  • قابلیت پاک سازی از خطاها و اجرای روان تر از همیشه سیستم
  • امکان پاک سازی ویندوز و بالا بردن اجرای سیستم با پاک کردن فایل های ناقص
  • سازگار با نسخه های مختلف سیستم عامل مایکروسافت ویندوز

دانلود-Advanced-SystemCare دانلود-Advanced-SystemCare دانلود-Advanced-SystemCare

info

Advanced SystemCare The World’s Top System Utility for Superior PC Health. Advanced SystemCare PRO provides an always-on, automated, all-in-one PC Healthcare Service with anti-spyware, privacy protection, performance tune-ups, and system cleaning capabilities.

 Keeps your PC running at peak performance. Fully optimizes Windows for ultimate system performance and top Internet speed by unleashing the built-in power of your system, based on how you use your PC and your network configuration. It turns your PC into a business PC, a productive workstation, an entertainment center, a game machine, or a scientific computing PC.

سیستم مورد نیاز

300MHz processor or faster processor
256MB of RAM
30MB of free hard disk space

راهنمای نصب

1) پس از اتمام نصب، نرم افزار را مطمئن باشید که در حال اجرا نیست. ابتدا فایل Block.bat را اجرا کنید تا سرورهای نرم افزار بلاک شوند و دیگر سریال نامبر شما از کار نیافتد. هم چنین، تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را حتما در فایروال خود به صورت کامل بلاک کنید.

2) نرم افزار را اجرا کنید. در محیط نرم افزار بر روی گزینه ی Enter Code کلیک کنید و با استفاده از یکی از لایسنس های موجود در فایل Key.txt نرم افزار را رجیستر کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل

www.downloadha.com

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.