دانلود AdwCleaner 7.2.0 نرم افزار مبارزه با ابزارهای تبلیغاتی

دانلود AdwCleaner نرم افزاری عالی و رایگان برای از بین بردن نرم افزار های تبلیغاتی مزاحم و ناخواسته، تولبار های ناخواسته، هایجکر ها و adds-on های ناخواسته نصب شده روی مرورگر ها می باشد. در نگاه اول شاید حذف این گونه ابزار ها ساده به نظر رسیده و نیازی به نصب نرم افزار ثانوی جهت حذف آن ها نباشد. ولی اگر ابزار های مختلف مزاحم واقعاً جهت دزدی و یا تبلیغات و اسپم تولید شده باشند حذف آن ها دردسر های زیادی خواهد داشت. بنابراین AdwCleaner نرم افزار ساده و کارامد است که می تواند به راحتی نسبت به شناسایی ابزار های جاسوسی و تبلیغات مزاحم و آن ها را با چند کلیک ساده و بدون نیاز به ایجاد تنظیمات در مرورگر ها و ویندوز حذف و پاک سازی نماید. نرم افزار بسیار سبک و آسان طراحی شده است.

دانلود-AdwCleaner

دانلود AdwCleaner ابزاری می باشد که فایل های زیر را حذف می نماید:

  • Adwares یا همان نرم افزار های تبلیغاتی
  • PUP/LPI (Potentially Undesirable Program) یا نرم افزار های ناخواسته
  • نوار ابزار
  • هایجکر ها (هک صفحه اصلی مرورگر): برای مثال شما وقتی مروگر خود را اجرا می کنید به صورت پیش فرض سایت گوگل یا دیگر موتور های جست و جو برای شما به نمایش گذاشته می شود ، هایجکر ها این صفحه پیش فرض را به سایت های دیگر تغییر می دهند.

AdwCleaner-اسکرین-شات  AdwCleaner-اسکرین-شات

info

AdwCleaner is a program that searches for and deletes Adware, Toolbars, Potentially Unwanted Programs (PUP), and browser Hijackers from your computer. By using AdwCleaner you can easily remove many of these types of programs for a better user experience on your computer and while browsing the web.

سیستم مورد نیاز

Win2003, Win2000, Win7 x64, WinXP, WinVista, Win7 x32, Win8 x32, Win8 x64, Win10 x32, Win10 x64, Windows 8, Windows 10,

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 6 مگابایت