دانلود Agisoft PhotoScan Professional 1.4.5 Build 7354 – پردازش فتوگرامتری

نرم افزار PhotoScan Professional یک مدل پیشرفته مبتنی بر تصاویر سه بعدی می باشد که مدل سازی را با هدف ایجاد محتوای با کیفیت ارائه می کند. این نرم افزار سعی می کند که به صورت حرفه ای، از تصاویر اسکن شده، حالت های سه بعدی را ایجاد کند. شما توسط این برنامه می توانید بر اساس آخرین تکنولوژی، بازی سه بعدی و چند بعدی را داشته باشید و با تصاویر دلخواه خود کار کنید. نرم افزار دارای بخش های متنوعی است و می توانید به صورت کنترل شده کارهای خود را به پیش ببرید. نرم افزار هر موقعیتی را به شما می دهد تا بتوانید بازسازی های موردنیاز را انجام دهید.

با دانلود Agisoft PhotoScan مدل های سه بعدی نشان داده خواهد شد و می توانید به صورت خودکار نیز ویرایش های لازم را روی آنها صورت دهید. آخرین تکنولوژی ها این امکان را به شما می دهد که به صورت حرفه ای، مدل های سه بعدی را شبیه سازی کنید و کارهای خود را مستندسازی کنید.

کاور-PhotoScan-Professional

با این برنامه اشکال بسیار پیشرفته ای در اختیار شما قرار داده می شود تا مدل سازی ها به واقعیت نزدیک تر شده و به صورت کاملا شبیه سازی شده، بتوانید طرح های خود را به مرحله چاپ برسانید. نرم افزار نقطه بندی خاصی دارد و امکان تعیین دقیق مختصات نیز فراهم شده است.

ویژگی های کلیدی دانلود Agisoft PhotoScan Professional:

  • دارای اشکال مثلثی
  • امکان تولید ابر نقطه های متراکم و ظریف
  • مدل های چندضلعی
  • تنظیم سیستم مختصاتی
  • دارای مدل ارتفاعی دیجیتال
  • امکان استفاده از موقعیت های جغرافیایی با استفاده از سیستم پروازی
  • پردازش تصاویر چندبعدی
  • بازسازی چهاربعدی برای صحنه های پویا
  • پشتیبانی از اسکریپت پایتون
info

Agisoft PhotoScan is an advanced image-based 3D modeling solution aimed at creating professional quality 3D content from still images. Based on the latest multi-view 3D reconstruction technology, it operates with arbitrary images and is efficient in both controlled and uncontrolled conditions. Photos can be taken from any position, providing that the object to be reconstructed is visible on at least two photos. Both image alignment and 3D model reconstruction are fully automated.

Features:
Aerial and close-range triangulation
Point cloud generation (sparse / dense)
Polygonal model generation (plain / textured)
Setting coordinate system
Digital Elevation Model (DEM) generation
True orthophoto generaton
Georeferencing using flight log and / or GCPs
Multispectral imagery processing
4D reconstruction for dynamic scenes
Python scripting support

سیستم مورد نیاز

CPU: Quad-core Intel Core i7 CPU, Socket LGA 1150 or 1155 (Kaby Lake, Skylake, Broadwell, Haswell, Ivy Bridge or Sandy Bridge)

Motherboard: Any LGA 1150 or 1155 model with 4 DDR3 slots and at least 1 PCI Express x16 slot

RAM: DDR3-1600, 4 x 4 GB (16 GB total) or 4 x 8 GB (32 GB total)

GPU: Nvidia GeForce GTX 980 or GeForce GTX 1080 (optional)

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه فعلی:

تنها کافیست بعد از اتمام نصب، محتوای درون پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین نمایید. فقط لطفا حواستان باشد در هنگام کار با نرم افزار، صفحه CMD را نبندید. چرا که فعال ساز است. آن را فقط Minimize کنید.

———————-

آموزش نصب نسخه های قدیمی:

1) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید.

2) به پوشه AMPED مراجعه کنید و محتوای درون یکی از دو پوشه agisoft_rlm_win_x64 یا agisoft_rlm_win_x86 را متناسب با ویندوز خود (32بیتی یا 64بیتی) در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین کنید.

3) حال سرویس rlm.exe را اجرا کنید.

4) تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید تا لایسنس شما غیرفعال نشود. سپس نرم افزار را اجرا کنید.

——————

نکته اول: آدرس دیفالت نصب نرم افزار C: / Program Files / Agisoft / PhotoScan Pro می باشد

نکته دوم: مطمئن باشید که سرویس rlm.exe پیش از هربار اجرای نرم افزار، اجرا شده باشد. چرا که این فایل اجرایی، قابلیت کرک کردن سرور لایسنس نرم افزار را دارد. اگر در حال اجرا نباشد، لایسنس جعلی شما از کار می افتد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com