دانلود Aiseesoft Skype Recorder 1.1.28 – نرم افزار ضبط تماس های صوتی و تصویری اسکایپ

دانلود Aiseesoft Skype Recorder نرم افزاری برای ضبط تماس های صوتی و تصویری اسکایپ می باشد. شما با استفاده از نرم افزار Aiseesoft Skype Recorder می توانید تمامی مکالمات صوتی و تصویری خود را ضبط کنید و آن ها را با کیفیت بالا ذخیره نمایید. کار با این نرم افزار بسیار آسان می باشد و شما به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. این نرم افزار علاوه بر اینکه می تواند با کیفیت بالا ویدیو ها را ضبط کند، می تواند هم زمان به ضبط صدا نیز بپردازد.

شما با دانلود Aiseesoft Skype Recorder می توانید به راحتی از آن برای ضبط هر فعالیت ویدیویی و صوتی در رایانه خود استفاده کنید. این نرم افزار ضبط تماس می تواند تماس های ویدیویی اسکایپ را به طور مساوی ضبط کند و تماس های ویدیویی Skype را به فرمت های  MP4 و WMV برای پخش در ویندوز مدیا پلیر ذخیره کند. همچنین دارای قابلیت ضبط صدا اسکایپ صوتی از سیستم صوتی و یا  میکروفون با جلوه های صوتی اصلی می باشد. با استفاده از این نرم افزار علاوه بر این که می توانید به ضبط صوتی و تصویری از نرم افزار اسکایپ بپردازید می توانید به ضبط از ویدیو های آنلاین، وب کم ، بازی و … با کیفیت بسیار عالی بپردازید.دانلود-Aiseesoft-Skype-Recorder

Aiseesoft-Skype-Recorder-اسکرین-شات

info

Record video and audio calls from Skype conversations on Windows 10/8/7/Vista and save them in high quality. You can easily use it to record any video/audio activities on your computer.

سیستم مورد نیاز

Windows 10/8/7/Vista

راهنمای نصب

بعد از نصب ، Patch را در محل نصب کپی کرده ، آنرا اجرا کنید و Patch را بزنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 22 مگابایت