دانلود Alien Skin Blow Up 3.1.0.181 Revision 40109 – پلاگین زوم عکس بدون افت کیفیت

دانلود Alien Skin Blow Up نام یکی از پلاگین های محبوب فتوشاپ است که با استفاده از آن می توانید عکس های خود را بدون کاهش کیفیت و بوجود آمدن نویز، زوم نمایید. همچنین می توانید افکت های زیبایی را به طرح ها و عکس های خود اضافه کنید که باعث زیبایی هرچه بیشتر نتایج کار شما خواهند شد. قابلیت تنظیم رنگ و قدرت بالای نرم افزار در انجام امور ذکر شده بسیار زیاد بوده و به طبع کار را برای شما آسان خواهد کرد.این نرم افزار قدرتمند با جدیدترین نسخه های فتوشاپ سازگاری دارد.

دانلود-نرم-افزار-Alien-Skin-Blow-Up

اسکرین-شات-Alien-Skin-Blow-Up اسکرین-شات-Alien-Skin-Blow-Up

info

Sharp Photo Enlargement at Any Size. Blow Up keeps photos crystal clear during enlargement. Especially in large prints hung on a wall, the difference between Blow Up and Photoshop is astounding. Version 3 makes pictures even sharper without computer artifacts.

If you understand Photoshop’s resize command then you already know how to use Blow Up. Our large library of standard paper sizes makes it even easier. With Lightroom and CMYK support, Blow Up fits into a professional workflow.

سیستم مورد نیاز

Adobe Photoshop CS6 or Adobe Photoshop CC 2015 or newer
Adobe Lightroom 6 or Adobe Lightroom CC 2015 or newer

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما غیرفعال بوده و اتصال شما به اینترنت قطع می باشد.

2) پس از اتمام نصب، فایل اجرایی “alien.skin.plugins.x86-x64-patch.exe” را در محل نصب نرم افزار کپی کنید و به صورت Run As Administrator اجرا کنید.

3) بر روی گزینه “Patch” کلیک کنید. اگر به درستی فایل ها پچ شوند، فعال ساز صفحه جدید برای شما باز می کند. به شما در باکس اول، مقداری با نام “License Code” داده می شود.

4) نرم افزار را اجرا کنید. ابتدا از شما ایمیل و سریال درخواست می شود. ایمیل دلخواه خود را وارد کنید و سریال بدست آمده در باکس License Code را وارد کنید و بر روی Register کلیک کنید.

5) در پنجره بعدی، به شما در باکس وسط نرم افزار “Installation ID” داده می شود. بر روی Copy کلیک کرده و در صفحه فعال ساز کپی کنید. بر روی Generate کلیک کنید.

6) عبارت تولید شده در باکس Serial Number در صفحه فعال ساز را کپی کرده و در محیط نرم افزار کپی کنید تا فعال سازی تمام شود.

7) نرم افزار را در فایروال خود قرار دهید، اینترنت خود را متصل کرده و نرم افزار را اجرا کنید.

نکته: اگر هنگامی که می خواهید نرم افزار را فعال سازی کنید، بعد از وارد کردن License Code برای شما در پنجره بعدی باکس Installation ID ظاهر نشد و اررور اتصال به اینترنت نمایش داده شد، کافیست یک مرحله به عقب برگردید و بر روی گزینه “other activation options” که در پایین سمت چپ قرار دارد کلیک کنید تا فعال سازی آفلاین برای شما نمایش داده شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  لینک دانلود با حجم 22 مگابایت

ADs