دانلود Alien Skin Snap Art 4.1.0.175 Revision 40109 – پلاگین جلوه های ویژه فتوشاپ

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود Alien Skin Snap Art پلاگینی قدرتمند و حرفه ای از شرکت Alien Skin Software برای استفاده در برنامه فتوشاپ می باشد. توسط این پلاگین می توانید در کمترین زمان ممکن و با چند کلیک افکت دلخواه خود را بر روی تصویر خود اعمال نمایید. این پلاگین دارای ده ها سبک و افکت از جمله رنگ روغن ، آبرنگ و طراحی با مداد ، قلم مو و . . . می باشد. تصاویر ساخته شده با این پلاگین غیر قابل تشخیص با نمونه های واقعی و دست ساز آن می باشد. علاوه بر طرح ها و افکت های آماده ، شما می توانید در محیط این پلاگین تغییرات دلخواه خود را نیز اعمال نمایید. این پلاگین سازگاری کامل با فتوشاپ را داشته و قابل نصب بر روی ویندوز های مختلف از جمله ویندوز ۱۰ می باشد.

دانلود-نرم-افزار-Alien-Skin-Snap-Art

اسکرین-شات-Alien-Skin-Snap-Art اسکرین-شات-Alien-Skin-Snap-Art

info

Transforming your photographs into beautiful works of art has never been easier than with Snap Art 4. By analyzing the visual elements and techniques of artists through the centuries, we have designed Snap Art to produce images that look they were made by a human, not a computer. Snap Art 4 lets you experiment with multiple artistic styles via a simple, sleek user interface. The refreshed design and layout reduces distractions and provides fast visual browsing of a wide array of presets so you can achieve perfect results quicker than ever. Snap Art works everywhere you do, now with Aperture support and as a standalone application that provides easy batch processing.

سیستم مورد نیاز

Microsoft Windows users need Windows  64-bit or newer
An Intel Core 2 processor or compatible
A monitor with 1280×768 resolution or greater

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما غیرفعال بوده و اتصال شما به اینترنت قطع می باشد.

2) پس از اتمام نصب، فایل اجرایی “alien.skin.plugins.x86-x64-patch.exe” را در محل نصب نرم افزار کپی کنید و به صورت Run As Administrator اجرا کنید.

3) بر روی گزینه “Patch” کلیک کنید. اگر به درستی فایل ها پچ شوند، فعال ساز صفحه جدید برای شما باز می کند. به شما در باکس اول، مقداری با نام “License Code” داده می شود.

4) نرم افزار را اجرا کنید. ابتدا از شما ایمیل و سریال درخواست می شود. ایمیل دلخواه خود را وارد کنید و سریال بدست آمده در باکس License Code را وارد کنید و بر روی Register کلیک کنید.

5) در پنجره بعدی، به شما در باکس وسط نرم افزار “Installation ID” داده می شود. بر روی Copy کلیک کرده و در صفحه فعال ساز کپی کنید. بر روی Generate کلیک کنید.

6) عبارت تولید شده در باکس Serial Number در صفحه فعال ساز را کپی کرده و در محیط نرم افزار کپی کنید تا فعال سازی تمام شود.

7) نرم افزار را در فایروال خود قرار دهید، اینترنت خود را متصل کرده و نرم افزار را اجرا کنید.

نکته: اگر هنگامی که می خواهید نرم افزار را فعال سازی کنید، بعد از وارد کردن License Code برای شما در پنجره بعدی باکس Installation ID ظاهر نشد و اررور اتصال به اینترنت نمایش داده شد، کافیست یک مرحله به عقب برگردید و بر روی گزینه “other activation options” که در پایین سمت چپ قرار دارد کلیک کنید تا فعال سازی آفلاین برای شما نمایش داده شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

لینک دانلود با حجم 28 مگابایت