دانلود نرم افزار نقاشی سه بعدی – Allegorithmic Substance Painter 2019.2.0.3242

دانلود Allegorithmic Substance Painter ابزاری جدید برای طراحی نقاشی های سه بعدی می باشد که در آن ایجاد بافت های سه بعدی با کیفیت بالا امکان پذیر می باشد . محیط نرم افزار Allegorithmic Substance Painter کاملا کاربر پسند می باشد . این نرم افزار دارای امکانات بسیاری مانند  برس ، رنگ مواد متعدد ، وضوح ۴K ، پیش نمایش نقاشی خود بر روی حجم فیزیکی (PBR) می باشد. همچنین می توانید طرح خود را در میان خاک ، آتش و یا باران قرار داده و آن را تماشا کنید ، همچنین می توانید ذرات ریز را روی طرح خود اضافه کنید و یک طرح کاملا طبیعی بسازید.

دانلود Allegorithmic Substance Painter برنامه ی نقاشی ۳D است که هرگز قبل از آن ویژگی های آن را حایی ندیده اید و پیشرفت های  کار برای ایجاد بافت برای دارایی های سه بعدی را برای شما آسان تر از همیشه می کند.  آن را به عنوان نوآورانه ترین و کاربر پسند تر نقاش سه بعدی می شناسند. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.

دانلود-Allegorithmic-Substance-Painter

قابلیت های کلیدی نرم افزار نقاشی سه بعدی Allegorithmic Substance Painter:

  •  Dota 2 Template :ایجاد اقلام و شخصیت برای Dota 2 با قالب سفارشی Dota 2 . این نرم افزار به شما اجازه ایجاد، پیش نمایش و خروجی تمام بافت مورد نیاز را به راحتی می دهد.
  •  Particle Brushes : پرتاب آب، خاک و یا حتی آتش در شی خود و تماشای اثرات هوای واقعی در زمان واقعی را ایحاد کنید.
  •  Material Painting : رنگ مواد ، زمینه سازی برای بافت خود را و یا جزئیات کوچک در عرض چند ثانیه.
  •  Physics Based Viewport : پیش نمایش نقاشی خود در نمای نسل بعدی برای بازخورد دقیق مواد.
  •  استفاده از هر رندر شیدر: سایه زن های سفارشی خود را وارد کنید و کانال های خود را برای رنگ (یا استفاده از shader از پیش ساخته شده) ایجاد کنید.
  •  کاملا ناپایدار : UV ها یا توپولوژی خود را در هر زمانی تغییر دهید و هرگز کار خود را از دست ندهید.
info

Substance Painter is a brand new 3D Painting app with never before seen features and workflow improvements to make the creation of textures for 3D assets easier than ever. It is acknowledged as the most innovative and user-friendly 3D Painter out there.

Use a complete and familiar set of texturing tools: PBR and particle painting, Substance procedural effects, smart materials and smart masks, and fast baking.

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 7 / 8 / 10 – (64 bit mandatory)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: VRAM 2GB
DirectX: Version 11

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما غیرفعال می باشد.

2) پس از اتمام نصب، محتوای پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار جایگزین کنید.

3) نرم افزار را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود
ADs