دانلود Amazing Any iPhone Data Recovery 8.8.9.9 – نرم افزار بازیابی اطلاعات آیفون

دانلود Amazing Any iPhone Data Recovery نام نرم افزاری قدرتمند برای بازیابی اطلاعات از دست رفته آیفون می باشد که به کمک آن می توانید تصاویر، پیام ها، مخاطبین، فیلم ها، صدا ها، اسناد و یادداشت های از دست رفته یا حذف شده را بازیابی نمایید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد اطلاعات مهمی را در آیفون خود ذخیره داشتید که به صورت ناگهانی و به اشتباه آن را پاک کرده اید و یا گاهی بر اثر مشکلات نرم افزاری مجبور به فرمت کل آیفون خود شده باشید و یا با مشکلاتی از این قبیل که باعث حذف اطلاعات شما شده باشد رو به رو شده باشید. شاید پیش خود فکر کرده باشید که این اطلاعات دیگر قابل بازگردانی نیست. امروز تیم دانلود ها نرم افزار Amazing Any iPhone Data Recovery را برای شما آماده کرده است که می توانید به کمک آن اطلاعات از دست رفته و حذف شده خود را بازگردانید.

نرم افزار Amazing Any iPhone Data Recovery راه حلی آسان و سریع برای بازیابی اطلاعات از دست رفته آیفون شما می باشد. به کمک این نرم افزار می توانید به صورت مستقیم اطلاعات را از دستگاه آیفون خود باز گردانید و یا می توانید فایل ها را از بک آپ آیتونز بازیابی کنید. این نرم افزار با نسخه iOS ورژن ۷ و بالاتر سازگاری دارد. همچنین لیست آیفون هایی که این نرم افزار از آن ها پشتیبانی می کند را در ادامه قرار داده ایم.

دانلود-Amazing-Any-iPhone-Data-Recovery

لیست گوشی های پشتیبانی شده توسط این نرم افزار:

iPhone X/iPhone 8/iPhone 8 Plus, iPhone 7/6/5/4, iPad Air, iPad mini with Retina display, iPad mini, iPad with Retina display, The new iPad, iPad 2; iPod touch 5

iPhone X/iPhone 8/iPhone 8 Plus, iPhone 7/6/5/4, iPhone 3GS, iPad 1, iPod touch 4

 

Amazing-Any-iPhone-Data-Recovery-اسکرین-شات  Amazing-Any-iPhone-Data-Recovery-اسکرین-شات

info

Any iPhone Data Recovery enables you to recover lost or deleted files from iPhone, iPad, iPod Touch and iTunes Backup directly.

سیستم مورد نیاز

Windows 10/8.1/8/7/Vista/2000/XP

راهنمای نصب

بعد از نصب، فایل Registration.reg را اجرا کرده و Yes را بزنید تا فعال سازی انجام شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 16 مگابایت