دانلود Android SDK Release 25.2.5 – پک کامل توسعه برنامه های اندروید

دانلود Android SDK یک پک توسعه نرم افزار می باشد که توسط کمپانی گوگل برای توسعه دهندگان ارائه شده است و دارای مجموعه ای جامع از ابزار ها برای ساخت برنامه های آندرویدی می باشد. اندروید نام سیستم‌ عاملی است که گوگل برای اسمارت فون‌ ها و تبلت‌ ها و همچنین برای تلویزیون‌ ها عرضه می‌ نماید و با همکاری ده‌ ها شرکت بر روی دستگاه‌ های مبتنی بر اندروید قرار می‌ دهد. اندروید بر پایه هسته لینوکس ساخته شده‌ است. سیستم عامل اندروید توانسته محبوبیت زیادی جلب کند که به طوری که بیشتر مردم در سراسر جهان از این سیستم عامل استفاده می کنند. با دانلود Android SDK می توانید برنامه های اندروید را توسعه دهید و یا دستورات اندروید را در ویندوز اجرا کنید البته باید با زبان جاوا اسکریپت آشنایی داشته باشید. از دیگر قابلیت های این نرم افزار می توان به ذخیره سازی داده ، پشتیبانی فرمت های رایج صوتی و تصویری ، اشکال زدایی و … اشاره نمود.

دانلود Android SDK مجموعه ای مناسب از کتابخانه ها و ابزار های توسعه را برای کمک به برنامه نویسان در ساخت برنامه های کاربردی فراهم می کند. Android SDK همچنین با یک دستگاه مجازی که کاملا کاربردی است، به شما اجازه می دهد تا کار خود را آزمایش کنید. اگر بتوانید از SDK، همراه با Eclipse (IDE رسمی) و JDK یا Java Development Kit، به درستی استفاده کنید قادر به ارائه نرم افزار های پیشرفته برای دستگاه های آندروید خواهید بود. به طور کلی، دانلود Android SDK به شما یک محیط توسعه سریع می دهد تا با آن کار های خود را انجام دهید.

دانلود-Android-SDK

مجموعه Android SDK شامل موارد زیر می باشد:

  • – شبیه ساز
  • – کتابخانه های مورد نیاز
  • – اشکال زدایی
  • – نمونه کد های منبع
  • – آموزش سیستم عامل آندروید
  • – مستندات مربوط به رابط برنامه Android (APIs)

 

Android-SDK-Release-اسکرین-شات  Android-SDK-Release-اسکرین-شات  Android-SDK-Release-اسکرین-شات

info

Android SDK is a reliable software development kit issued by Google in order to provide developers with a comprehensive set of tools for building Android applications. If used properly, the SDK, together with Eclipse (the officially supported IDE) and JDK (Java Development Kit) is able to deliver state-of-the-art software for Android devices.

سیستم مورد نیاز

Microsoft® Windows® 7/8/10 (32- or 64-bit)
3 GB RAM minimum, 8 GB RAM recommended; plus 1 GB for the Android Emulator.
2 GB of available disk space minimum, 4 GB Recommended (500 MB for IDE + 1.5 GB for Android SDK and emulator system image)
1280 x 800 minimum screen resolution.

راهنمای نصب

برای استفاده از این پک نیاز به Java Runtime Environment دارید. جهت دانلود و نصب این پک، لطفا اینجا را کلیک کنید و نسخه مورد نیاز خود را دریافت کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com