دانلود Anthemion Jutoh 2.81.4 نرم افزار ساخت کتاب های الکترونیکی

نرم افزار های مختلفی برای ایجاد کتاب های الکترونیکی وجود دارند که دانلود Anthemion Jutoh یکی از برترین نرم افزار ها در زمینه ایبوک سازی است. با این نرم افزار ساخت کتاب الکترونیکی شما می توانید کتاب های الکترونیکی خود را طراحی و با هر فرمت دلخواه از آنها خروجی بگیرید و منتشر سازید. این برنامه کاربردی به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر متن از فایل های گرافیکی همچون عکس ها نیز در کتاب های خود نیز استفاده کنید.برنامه ساخت کتاب الکترونیکی Anthemion Jutoh دارای یک بانک گرافیکی جامع و بسیار زیبا از طرح جلد ها می باشد و به شما این امکان را خواهد داد تا جلد کتاب های خود را به صورت خصوصی سازی شده درآورید و طراحی و ارایه دهید که هم اکنون می توانید از سایت دانلودها ، دریافت کنید.

دانلود-نرم-افزار-Anthemion-Software-Jutoh

اسکرین-شات-Anthemion-Jutoh  اسکرین-شات-Anthemion-Jutoh  اسکرین-شات-Anthemion-Jutoh

info

Jutoh makes it easy to create ebooks in popular formats that you can sell on many ebook sites. Create your project in seconds from existing files using the New Project Wizard; or create your book from scratch using the built-in styled text editor. Select a book cover design from Jutoh’s template, or create your own cover design with the built-in cover editor.

سیستم مورد نیاز

8 GB memory (RAM) or more is recommended.
Internet connection for installation and validation.
600 MB disk space.
OpenGL 2 capable video card recommended.
No more than 63 CPU Cores.
Multiple-button mouse with scroll wheel is recommended.
The SpaceNavigator is supported.

راهنمای نصب

با استفاده از اطلاعات درون فایل key.txt نرم افزار را رجیستر کنید. تمامی فایل های نرم افزار را در فایروال خود قرار دهید و سپس اینترنت خود را متصل کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 32 بیتی با حجم 33 مگابایت

دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 35 مگابایت