دانلود AnyMP4 DVD Converter 7.2.12 – نرم افزار مبدل فیلم های دی وی دی

دانلود AnyMP4 DVD Converter نرم افزاری مفید و کاربردی می باشد که به کمک آن می توانید دیسک های دی وی دی را به فرمت های دیگر تبدیل نمایید. شما به کمک این نرم افزار می توانید به ریپ انواع دی وی دی ها بپردازید و آن ها را به فرمت های محبوب ویدیویی از جمله MP4, AVI, WMV, MPEG, MKV, MOV, M4V, FLV, ASF, DivX, XviD, RMVB, و ProRes و…. تبدیل نمایید. این نرم افزار این کار را با سرعت بالایی انجام می دهد. علاوه بر این شما با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل های صوتی را از دی وی دی یا فیلم های ویدیویی استخراج کنید و آن ها را به فرمت های صوتی MP3, MP2, AAC, AIFF, ALAC, FLAC تبدیل نمایید.

دانلود AnyMP4 DVD Converter  محبوب ترین و همه کاره ترین نرم افزار تبدیل دی وی دی می باشد که می تواند به شما کمک کند تا هر دی وی دی ای را به فرمت های ویدیویی مختلف تبدیل کنید. به کمک این نرم افزار می توانید به طور همزمان به تبدیل دی وی دی و فیلم به هر فرمت ویدیویی و صوتی بپردازید. همچنین شما می توانید به تبدیل دسته ای و فرآیند تبدیل به صورت عالی بپردازید.دانلود-AnyMP4-DVD-Converter

AnyMP4-DVD-Converter-اسکرین-شات  AnyMP4-DVD-Converter-اسکرین-شات  AnyMP4-DVD-Converter-اسکرین-شات

info

AnyMP4 DVD Converter, the most popular and versatile DVD Conversion software, can help you rip any DVD to various video formats and convert almost all videos to any popular video format like MP4, AVI, WMV, MPEG, MKV, MOV, M4V, FLV, ASF, DivX, XviD, RMVB, and ProRes, etc. in amazing speed. Besides, you can extract the audio files from any DVD and video and then convert them to MP3, MP2, AAC, AIFF, ALAC, FLAC and more.

سیستم مورد نیاز

Windows XP, Windows 10, Windows 7, Windows Vista, Windows 8 ,Windows 10

راهنمای نصب

بعد از نصب ، Patch را در محل نصب کپی کرده ، آنرا اجرا کنید و Patch را بزنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 37 مگابایت