دانلود AnyMP4 iPhone Data Recovery 8.0.6.0 – نرم افزار بازیابی اطلاعات آیفون

دانلود AnyMP4 iPhone Data Recovery نرم افزاری قدرتمند برای بازیابی اطلاعات گوشی های آیفون و سیستم عامل IOS می باشد. شما به کمک این نرم افزار می توانید اطلاعات آیفون، آیپاد و آیپد را ریکاوری نمایید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد اطلاعات مهمی را در آیفون خود ذخیره داشتید که به صورت ناگهانی و به اشتباه آن را پاک کرده اید و یا گاهی بر اثر مشکلات نرم افزاری مجبور به فرمت کل آیفون خود شده باشید و یا با مشکلاتی از این قبیل که باعث حذف اطلاعات شما شده باشد رو به رو شده باشید. شاید پیش خود فکر کرده باشید که این اطلاعات دیگر قابل بازگردانی نیست. امروز تیم دانلودها نرم افزار AnyMP4 iPhone Data Recovery را برای شما آماده کرده است که می توانید به کمک آن اطلاعات از دست رفته و حذف شده خود را بازگردانید.

نرم افزار AnyMP4 iPhone Data Recovery با گوشی های آیفون X، آیفون ۸، آیفون ۷، آیفون ۶s، آیپد و آیپاد سازگار می باشد. همچنین این نرم افزار با ورژن های مختلف IOS  و همچنین IOS ورژن ۱۱ و بالاتر ساگازی کامل دارد. عکس ها، پیام های متنی، مخاطبین، ویدیو ها، یادداشت ها، بک آپ iTunes و iCloud خود را که ناخواسته حذف شده اند را به کمک این نرم افزار بازیابی کنید. این نرم افزار قبل از بازیابی یک پیش نمایش از فایل هایی که می توانید بازیابی کنید به شما می دهد.

دانلود-AnyMP4-iPhone-Data-Recovery

لیست دستگاه هایی که نرم افزار AnyMP4 iPhone Data Recovery از آن ها پشتیبانی می کند:

iPhone: iPhone X/8/8 Plus/7/7 Plus/6s/6s Plus/6/6 Plus/SE/5s/5c/5/4s/4
iPad: iPad, iPad Pro/mini 4/mini 3/mini 2/mini/Air 2/Air/4/3/2
iPod: iPod touch/nano
iOS: iOS 6 and later version (including iOS 11)

 

AnyMP4-iPhone-Data-Recovery-اسکرین-شات  AnyMP4-iPhone-Data-Recovery-اسکرین-شات

info

Best iOS Data Recovery for iPhone/iPad/iPod. Recover any data from iPhone X, iPhone 8, iPhone 7, iPhone 6s, iPad/iPod, and fully compatible with iOS 11. Recover lost and deleted photos, text messages, contacts, video, notes, and more from iPhone/iPad/iPod. Restore iPhone/iPad/iPod data including photos, contacts, messages, videos, and more from iTunes Backup and iCloud

سیستم مورد نیاز

systems: Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (SP2 or later)
RAM: 1GB RAM or more recommended
CPU: Intel® Core ™ 2 Duo Processor or AMD Athlon ™ Processor, 1.2 GHz or faster processor

راهنمای نصب

بعد از نصب، محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی کرده، آن را اجرا کرده و Patch را بزنید تا نرم افزار فعال سازی شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 26 مگابایت