دانلود نرم افزار نمایش صفحه موبایل در کامپیوتر Apowersoft ApowerMirror 1.4.6.12

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نرم افزار Apowersoft ApowerMirror شما را قادر می سازد تا صفحه نمایش گوشی موبایل اندروید یا iOS خود را با یک کامپیوتر به اشتراک گذارید و براحتی مدیریت جامعی روی این صفحه داشته باشید. شما می توانید صفحه نمایش گوشی خود را با یک کلیک روی کامپیوتر بندازید و مشکلی از بابت کیفیت آن نیز نداشته باشید. در واقع این ابزاری را فراهم می کند تا کار کردن با گوشی هنگامی که در کنار یک کامپیوتر حضور دارید راحت تر شده و عملیات مختلف را از این نظر انجام دهید. این عملیات دارای گستردگی زیادی است و به طور مثال می توانید به انجام دادن با کیفیت بازی ها و تماشای کلیپ و فیلم های موبایل خود بپردازید.

با دانلود Apowersoft ApowerMirror براحتی می توانید عملیات ضبط را انجام دهید و کارهایی که با صفحه نمایش سخت انجام می شود را با این برنامه انجام دهید. امکان رایت آسان پیام های متنی، یکی از بهترین  قابلیت های این برنامه است و مشکلی از بابت سرعت اجرای صفحه نمایش خود نیز نخواهید داشت. زیبایی برنامه تضمین شده است و شما یقینا می توانید زیبای سیستم عامل های اندروید و iOS را روی دسکتاپ کامپیوتر تجربه کنید. این برنامه روی سیستم عامل ویندوز و مک قابلیت اجرا شدن دارد و بدین ترتیب، قابلیت های زیادی را به صورت سرگرم کننده می توانید در اختیار داشته باشید. اجرای بازی ها، مورد بسیار لذت بخشی است که بازی هایی که سیستم عامل های اندروید و iOS پشتیبانی می کنند و برای ویندوز ارائه نشده اند، براحتی روی کامپیوتر تجربه خواهید کرد. یقینا تجربه چنین آثاری می تواند روی کامپیوتر لذت دوباره ای داشته باشد و قابلیت های بیشتری را به شما ارائه کند.

کاور-Apowersoft-ApowerMirror

ویژگی های کلیدی نرم افزار Apowersoft ApowerMirror:

  • پشتیبانی شده توسط دو سیستم عامل
  • امکان استریم صفحه موبایل در یک صفحه نمایش بزرگتر
  • کنترل اندروید از طریق کامپیوتر
  • ضبط با قابلیت های متفاوت
info

ApowerMirror enables you to mirror and share the screen of your Android or iOS phone with a computer. In other words, it can display the screen of the cell phone on the computer, enabling you to enjoy watching clips, play games, and so on.

Features:
One app – two systems supported
Stream to a Bigger Screen
Control your Android from PC
Record with difference

سیستم مورد نیاز

OS: Windows XP,Vista,7,8,10

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید به اینترنت متصل نمی باشید و آنتی ویروس شما غیرفعال است.

2) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. فایل های موجود در پوشه Crack را به محل زیر منتقل کنید:

C: / Users / USERNAME / AppData / Roaming / Apowersoft / ApowerMirror

 

3) تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید تا کرک شما غیرفعال نشود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با لینک مستقیم با حجم 91 مگابایت