دانلود Apowersoft Screen Capture Pro 1.4.7.15 – عکس برداری از محیط ویندوز

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

اسکرین شات ها همیشه بخشی از روال روزانه ما بوده است، زیرا با آنها فرصت دارید بلافاصله اقدامات و مزاحمت های خود را ضبط کنید. دانلود Apowersoft Screen Capture نیز یک ابزار برای به اشتراک گذاری آنلاین و آفلاین تجربه ها با افراد دیگر می باشد.  همچنین بهترین امکانات مانند سهولت استفاده، گزینه های ویرایش عالی و ذخیره سازی ابر رایگان را فراهم می کند که به سختی می توانید در هر نقطه از اینترنت پیدا کنید. با توجه به رابط کاربری ، شما به راحتی می توانید به ویژگی های موجود در برنامه دسترسی پیدا کنید. در حالت Snapshot سریع، حالت پیشرفته یا تنظیمات، Apowersoft Screen Capture Pro به شما امکان می دهد تمام این موارد را از طریق رابط کاربری خیره کننده و قابل اطمینان استفاده کنید.

Apowersoft Screen Capture Pro نام یک نرم افزار کاربردی برای عکس برداری از محیط ویندوز می باشد . شما به کمک این نرم افزار می توانید از هر قسمت رایانه خود که می خواهید عکس بگیرید. با این نرم افزار می توانید با راه کار های ساده و پیشرفته عکس های خود را ویرایش کنید. یکی از ویژگی های این نرم افزار دارا بودن حافظه ابری رایگان برای تمام کاربران خود میباشد که شما میتوانید تنها با چند کلیک تصویر خود را در این فضای ابری رایگان به اشتراک بگذارید.

نرم-افزار-Apowersoft-Screen-Capture-Pro

Apowersoft-Screen-Capture-اسکرین-شات  Apowersoft-Screen-Capture-اسکرین-شات

info

Screenshots have always been a part of our daily routine, because with them we have the opportunity to instantly record our endeavors and trifles. It’s also a liable means for sharing the passion and experience that we have online and offline with other people. That is exactly what Apowersoft Screen Capture Pro will allow you to do. It also provides best possibilities like ease of use, great editing options and a free cloud storage that you can hardly find anywhere on internet.

سیستم مورد نیاز

Operating System: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
Memory (RAM): 512 MB of RAM required.
Hard Disk Space: 50 MB of free space required.
Processor: 512 MHz processor or later.

راهنمای نصب

بعد از نصب ، محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 22 مگابایت

دانلود نسخه سیستم عامل مک macOS با حجم 2 مگابایت

ADs