دانلود Apowersoft Video Download Capture 6.4.4 – دانلود ویدیو های آنلاین

دانلود Apowersoft Video Download Capture ابزار جامع و بسیار پیشرفته ای به منظور مشاهده و دانلود ویدئو های آنلاین بوده و از بهرین و با کیفیت ترین برنامه ها در این زمینه می باشد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد از فیلمی در وب سایت یوتیوب خوشتان آمده است و می خواهید آن را ذخیره نمایید یا به اصطلاح آن را دانلود نمایید ، اما متوجه می شوید که گزینه ای برای دانلود وجود ندارد.

شما با نرم افزار Apowersoft Video Download Capture می توانید از میلیون ها وب سایت آنلاین دانلود کرده و آنها را با کیفیت بالا در سیستم خود ذخیره نمایید. از دیگر ویژگی های برنامه می توانید به دانلود خودکار و زمان بندی شده و همچنین امکان ذخیره در فرمت های دلخواه اشاره کرد. این نرم افزار قادر است ویدیو های شما به فرمت های مخنلف از جمله MP4، AVI، MKV، FLV تبدیل نماید.

دانلود-Video-Download-Capture

برخی قابلیت های کلیدی دانلود Apowersoft Video Download Capture:

  • تشخیص و دانلود خودکار ویدیو ها از سایت های اشتراک ویدیو
  • دانلود ویدیو ها در فرمت های مختلف و رزولیشن های مختلف
  • دانلود و تبدیل ویدیوها
  • تبدیل ویدیو ها به فرمت های MP4، AVI، MKV، FLV و دیگر فرمت ها
  • ضبط فیلم های آنلاین و چت های ویدیویی

Apowersoft-Video-Download-Capture-اسکرین-شات Apowersoft-Video-Download-Capture-اسکرین-شات

info

Video Download Capture, the comprehensive tool with advanced technologies for online streaming media, offers a cost-effective choice to download videos from YouTube, Dailymotion, Vimeo, Yahoo Screen, and Hulu, as well as millions of other websites.

This powerful and productive video downloader can download and save videos, movies, TV episodes and music videos online, automatically. It also features conversion functions, which support to convert any video to MP4, AVI, MKV, WMV and other popular formats. In addition, the inlaid screen recorder is capable of recording live video streams with great ease.

سیستم مورد نیاز

Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32-64 bit)

راهنمای نصب

بعد از نصب ، محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 71 مگابایت

دانلود نسخه قابل حمل (پرتابل) با حجم 78 مگابایت