دانلود AquaSoft SlideShow 10 Ultimate 10.5.07 – نرم افزار ساخت اسلایدشو

دانلود AquaSoft SlideShow 10 Ultimate می توانید اسلایدشو های موزیکال بسیار زیبا و جذاب ساخته و از آن لذت ببرید . از قابلیت های خوب آن این است که شما می توانید بی نهایت تصویر و نوشته را در اسلاید شو های خود قرار داده و سپس به عنوان فرمت EXE و یا حتی تصویر با کیفیت HD ذخیره کنید. استفاده از این نرم افزار فوق العاده راحت می باشد اما باید به این نکته توجه داشت که نرم افزار AquaSoft SlideShow در عین سادگی بسیار پر قدرت و کاربردی است.

دانلود AquaSoft SlideShow 10 Ultimate ابزارهایی را برای ویرایش راحت ویدئو در دستان شما قرار می دهد. همچنین به همراه تعدادی از ویژگی های جدید که به شما امکان می دهد جزئیات سفارشی ویدیو های خود را اضافه کنید. دوست دارید فیلم ها را با دوربین یا تلفن همراه ضبط کنید؟ آیا می خواهید ویدیو های خود را در حالت سریع یا فست میشن یا fast motion ضبط کنید یا فیلم های خود را در حالت کند یا اسلو میشن یا slow motion ضبط نمایید ؟ نرم افزار ساخت اسلایدشو AquaSoft SlideShow هیچ مشکلی با سرعت و فریم ویدیو شما ندارد. ویرایش فیلم ها با استفاده از این نرم افزار بسیار ساده می باشد. متن خود را در هر سایز یا اشکالی که می خواهید به اسلایدشو خود اضافه کنید.دانلود-AquaSoft-SlideShow

AquaSoft-SlideShow-اسکرین-شات AquaSoft-SlideShow-اسکرین-شات AquaSoft-SlideShow-اسکرین-شات

info

Create Slide shows for DVD and PC! Just add your photos and videos and you are done. Use powerful tools like multi-track timeline, storyboard and layout designer to create stunning animations with movement paths, zooms, ken burns effects and camera pans. Synchronize your photos with music or record your own speech. Add texts, choose transitions and text animations. Structure your slide show with chapters so even long slide shows can be handled with ease.

سیستم مورد نیاز

CPU – 2 GHz, (multi-core CPUs recommended)
Graphics card – DirectX 9.0c, at least 256MB memory
System memory (RAM) – 2 GB
CD/DVD/BD-Writer – (optional)
Supported operating system – Windows Vista, Windows 7, 8, 8.1 and 10 – 32bit and 64bit systems are supported

راهنمای نصب

نسخه Premium :

1) نرم افزار را نصب کنید.

2) در هنگام اجرای نرم افزار، با استفاده از سریال موجود در فایل “SN.txt” نرم افزار را رجیستر کنید.

نسخه Ultimate :

بعد از نصب محتوای پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com