دانلود AquaSoft Stages 10.5.09 – نرم افزار ویرایش فایل های مولتی مدیا

دانلود AquaSoft Stages نرم افزاری برای حرفه ای ها ، عکاسان، انیماتورها، و کاربران حرفه ای که نیاز به حداکثر قابلیت ها برای کنترل هر لحظه پروژه های خود دارند می باشد. نرم افزار AquaSoft Stages ابزار های کامل برای ساخت و ویرایش فایل های ویدیویی و صوتی را در اختیار شما قرار می دهد تا با استفاده از آنها انواع فیلم ها، انیمیشن ها، موزیک ها و عکس ها، اسلایدشو ها، ویدیو کلیپ ها  و دیگر محتوای مالتی مدیا را بسازید یا ویرایش کنید.

با دانلود AquaSoft Stages می توانید تصاویر اسلو میشن و تایم لپس بسازید. یکی از قابلیت های این نرم افزار زوم قوی آن و گردش ۳۶۰ درجه ی تصویر می باشد. از دیگر قابلیت های این نرم افزار می توان به افکت ها و نمونه های از پیش ساخته شده ، ساخت انیمیشن ، متحرک سازی عناصر ، ادغام انواع فایل های مولتی مدیا با یکدیگر ، ساخت موزیک ویدیو و اسلاید شو ، ذخیره ی پروژه به صورت دی وی دی، بلوری و با بالاترین کیفیت موجود یعنی کیفیت ۴K و … اشاره کرد. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.دانلود-AquaSoft-Stages

AquaSoft-Stages-اسکرین-شات  AquaSoft-Stages-اسکرین-شات

info

AquaSoft Stages is a tool for professionals, photographers, animators, and ambitious advanced users who require maximal functionality from their software and want to control every moment of their project precisely.

سیستم مورد نیاز

– Operating System: Windows Vista, 7, 8.1 and 10, both 32-bit and 64-bit systems are supported
– Processor: 2GHz, multi-core processor recommended
– Graphics card: Min. 256MB memory, DirectX 9c
– RAM: 2GB

راهنمای نصب

نسخه 32 بیتی :

بعد از نصب نرم افزار محتوای پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

نسخه 64 بیتی :

بعد از نصب نرم افزار محتوای پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید سپس فایل loader.installerStages را اجرا کنید و Yes را بزنید تا نرم افزار فعال سازی شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com