دانلود AS3 Sorcerer 5.99 – نرم افزار استخراج کدهای اکشن اسکریپت ۳

نرم افزار AS3 Sorcerer امکان دی کامپایلر یا استخراج کدهای AS3 را فراهم می کند و توسعه دهندگانی نرم افزاری، می توانند از این برنامه به منظور باز کردن فایل های فلش SWF استفاده کنند. کاربرد اصلی این برنامه در خارج کردن کامل اکشن اسکریپت ها (به انگلیسی: Action Scripts 3) از حالت فشرده است و برای این منظور باید به ساختارهای متنی این فایل ها و سورس متنی آن دسترسی داشته باشید، تا قادر به چنین کاری شوید. با دانلود AS3 Sorcerer همچنین می توانید اطلاعات حیاتی خود را از فایل های فلش کسب کنید و محتویاتی نظیر هدر متا دیتاها، SWFها و تک های FileAttributes را کسب کنید. نرم افزار قابلیت این را دارد تا کلاس های مختلفی از اسکریپت AS3 را بررسی کنید و در یک فایل فلش قرار دهد.

با دانلود AS3 Sorcerer می توانید اهداف یادگیرانه خود را دنبال کنید و اگر منابع از دست رفته ای داشتید، از این برنامه برای استفاده آسان از AS3 ها بهره ببرید. این یک ابزار برای هر توسعه دهنده اختصاصی AS3 است و شامل همه امکاناتی است که می توانید برای توسعه چنین فایل های داشته باشید. بازیابی نکته جالب توجهی در مورد این فایل ها هست و بدون وجود چنین ابزارهایی، دسترسی به اطلاعات حساس این فایل های فلش، کار چندان آسانی نخواهد بود. استفاده از این برنامه بسیار آسان است و کاربران و توسعه دهندگان می توانند از این ابزار، برای صرفه جویی در وقت و هزینه خود استفاده کنند. یقینا بازیابی با چنین روش هایی، می تواند اطلاعات را بدون کم و کاستی در اختیارشان قرار دهد و امکان توسعه در زمینه های پیشرفته را فراهم کند.

کاور-AS3-Sorcerer

ویژگی های کلیدی نرم افزار AS3 Sorcerer:

  • امکان کسب اطلاعات حیاتی فایل های فلش SWF
  • توسعه آسان و راحت AS3 ها
  • قابلیت اسکریپت نویسی روی قابلیت های فلش
  • امکان کسب هدرها و متا دیتاهای فایل های فلش
info

AS3 Sorcerer is an AS3 decompiler for Windows. With AS3 Sorcerer, you can open Flash (SWF) files and see decompiled Action Script 3 (AS3) code. You can easily save the decompiled script to a single text file or into a folder structure.

AS3 Sorcerer also shows vital Flash file information including contents of SWF header, Metadata and FileAttributes tags. You can use AS3 Sorcerer to examine AS3 class scripts in a Flash file, for learning purposes or for recovering your work if the source is lost (AS1/2 scripts are not supported). Easy to use and affordable, AS3 sorcerer is a must-have tool for any AS3 developer.

سیستم مورد نیاز

MS Windows XP or higher. (Will run in a virtual PC environment).

راهنمای نصب

با استفاده از KeyGen سریال نامبر دلخواه خود را تولید کرده و نرم افزار را رجیستر نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه نصبی با حجم 6 مگابایت