دانلود Atlantis Word Processor 3.2.7.1 – نرم افزار ویرایشگر متن اتلنتیس

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Atlantis Word Processor نرم افزاری که می توان آن را یک رقیب برای نرم افزار ورد ماکروسافت دانست. امروزه اکثر کاربران برای نوشتن متون مختلفی مانند مقالات دانشجویی ، تحقیق های علمی ، داستان و … که دارای محتوای زیاد و بیش از چندین صفحه می باشد از نرم افزار MS Word استفاده می کنند. نرم افزار word در میان کاربران جایگاه خود را باز کرده است و به عنوان بهترین ابزار در این زمینه شناخته شده می شود. نرم افزار word همرا با مجموعه office شرکت مایکروسافت عرضه می شود و باید به همراه آن بر روی سیستم نصب شود. این امر در بعضی از موارد برای کاربر کمی مشکل زا است . همچنین افرادی که بخواهند تنها از نرم افزار word استفاده کنند باید کل مجموعه office را خریداری کنند که هزینه زیادی را برای خریدار در بر دارد.

دانلود Atlantis Word Processor نام نرم افزاری می باشد که برای تایپ کردن متون کاربرد دارد. این نرم افزار توسط شرکت نرم افزاری و برنامه نویسی ATLANTIS ساخته شده است. این نرم افزار همانند برنامه word از امکانات و گزینه های متعددی برخوردار می باشد. در این برنامه شما توانایی تایپ متون و قرار دادن عکس در میان صفحات و همچنین قرار دادن افکت های نمایشی به همراه تصاویر کوچک متحرک در میان صفحات را دارید. این نرم افزار هم اکنون یکی از پرطرفدارترین برنامه ها در زمینه ساخت سند های متنی می باشد و در حال رقابتی سخت با نرم افزار MS Word می باشد.

دانلود-نرم-افزار-Atlantis-Word-Processor

Atlantis-Word-Processor-اسکرین-شات Atlantis-Word-Processor-اسکرین-شات Atlantis-Word-Processor-اسکرین-شات

info

Atlantis is an innovative, no-nonsense word processor carefully designed with the end-user in mind. Compact, fast-loading, but still powerful and efficient, Atlantis will be the perfect companion for a wide range of your word processing tasks, – from simple to most complex. It does not matter if you are a novice or a power user, Atlantis has the tools you will ever need to compose highly professional documents. Using a most original and practical Control Board, you will create and manage all components of complex documents with unparalleled ease: sections, fields, headers & footers, newspaper columns, bulleted & numbered lists, styles, bookmarks, footnotes & endnotes, etc, all are a breeze with Atlantis.

سیستم مورد نیاز

Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, or higher.
The recommended screen resolution is 800 x 600 or higher.

راهنمای نصب

توسط فایل Keygen.exe ایمیلی دلخواه را وارد کنید تا سریال نامبر برای شما تولید شود. یا از سریال موجود در فایل Serial استفاده نمایید. از بخش Help -> Enter Registration Code اطلاعات را وارد کنید تا نرم افزار رجیستر شود.

توجه: اگر با اررور لود نشدن پلاگین در اجرای نرم افزار مواجه شدید، گزینه Cancel را انتخاب کرده و سپس Yes بزنید تا نرم افزار اجرا شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 3 مگابایت