دانلود نرم افزار نقشه برداری AUTODESK AutoCAD MAP 3D 2020

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نرم افزار Autodesk AutoCAD MAP 3D یک ابزار دسترسی به GIS و نقشه برداری داده ها می باشد که با پشتیبانی از برنامه ریزی، طراحی و مدیریت داده ها، می تواند برای کاربران بسیار کاربردی باشد. قابلیت دسترسی به مدل های هوشمند و ابزارهای CAD در این برنامه فراهم شده است و به کاربران کمک می کند تا استانداردهای خاص منطقه ای و انضباطی را اعمال کنید.

با دانلود AutoCAD MAP 3D می توانید داده های GIS را ادغام کرده و به بهبود کیفیت آنها کمک کنید. نرم افزار دارای ابزارهای بهره وری و مدیریت دارایی هم است که کمک می کند بررسی و تحلیل این داده ها در بهترین حالت ها صورت گرفته و مدل سازی ها به خوبی انجام پذیرد. نرم افزار اتوکد مپ تری دی همچنین این مدل ها را می تواند با دیگر برنامه اتودسک ترکیب کند.

کاور-AutoCAD-Map-3D-2019

نرم افزار پیش رو می تواند مدیریت داده ها را در بهترین حالت فراهم کند. این در حالی است که مدل سازی در صنعت های هوشمند بسیار فراگیر شده است و هر مهندسی برای رسیدن به تحلیل مناسب باید توانایی کار کردن با این ابزارها را داشته باشد. این ابزارها می تواند در سطوح دانشگاهی و پیچیده صورت پذیرد و مدل سازی ها را بسیار ساده تر کند.

ویژگی های کلیدی دانلود AutoCAD MAP 3D:

  • ابزار ابری سطح و نقطه
  • تبدیل داده ها به مدل های صنعتی هوشمند
  • ابزارهای تحلیلی
  • داده های توپوگرافی
info

AutoCAD Map 3D software provides access to GIS and mapping data to support planning, design, and data management. Intelligent models and CAD tools help you to apply regional and discipline-specific standards. Integration of GIS data helps to improve quality, productivity, and asset management.

Features:
Surfaces and point cloud tools
Convert data to intelligent industry models
Analysis tools
Topographical data

سیستم مورد نیاز

OS: Microsoft Windows 10 Anniversary Update (64-bit only) (version 1607 or higher)

CPU: 2.5–2.9 GHz processor

RAM: 16 GB

Display: 1 GB GPU

.NET Framework: .NET Framework Version 4.7

راهنمای نصب

به علت طولانی بودن راهنمای نصب محصولات اتودسک، صفحه ای اختصاصی بدین منظور ایجاد گردیده است. لطفا بر روی لینک زیر کلیک کرده و وارد صفحه آموزش نصب اختصاصی محصولات اتودسک در وبسایت دانلودها بشوید:

– ورود به صفحه آموزش نصب تصویری محصولات اتودسک به صورت جامع

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

توجه مهم! لطفا برای مشاهده ی لینک های دانلود، بر روی مربع خالی کلیک کنید تا عدم ربات بودن شما تایید شود!