دانلود نرم افزار Bricsys Bricscad Platinum 19.2.14.2 – با آموزش نصب کامل

نرم افزار Bricsys BricsCAD یک پلتفرم قدرتمند CAD با ویژگی های آشنا برای شما از نرم افزارهای رایج پسوند .dwg می باشد. دانلود Bricsys BricsCAD به شما اجازه می دهد تا طراحی دوبعدی پیشرفته را با طراحی مستقیم هوشمندانه سه بعدی ادغام کنید. این نرم افزار تمامی آن چه که شما با پسوند .dwg می خواهید انجام دهید را به شما ارائه می دهد و سپس ابزارهای کاربردی مدل سازی سه بعدی مستقیم که در وقت و زمان شما صرفه جویی می کنند را اضافه می کند. درواقع، شما با دانلود Bricsys BricsCAD می توانید امکانات بسیار بیشتری را با هزینه کمتر و سهولت بیشتر بدست آورید.

طراحی های تکنیکال دوبعدی، کف ساختمان ها و سایر لی-اوت ها را به سرعت و با دقت بسیار بالا انجام دهید. با استفاده از نشانگر چهارجهتی که در نرم افزار تعبیه شده است، سرعت طراحی شما افزایش خواهد یافت. فضای ابری قدرتمند دانلود Bricsys BricsCAD به شما اجازه می دهد تا در هرجا و هر زمانی به پروژه های خود دسترسی داشته باشید.

به همراه آموزش نصب تصویری اختصاصی کامل و قدم به قدم

دانلود-Bricsys-Bricscad

ویژگی های کلیدی دانلود Bricsys Bricscad:

 • توابع قدرتمند CAD
 • کاوشگر ترسیم قدرتمند
 • مدیریت تنظیم یکپارچه
 • توانایی پشیتبانی از خط فرمان
 • پشتیبانی کامل از برنامه های Visual Basic
 • امکان طراحی در لایه های مختلف
 • قابلیت ویرایش منابع
 • دارای ویرایشگر Mtext
 • دارای فرمان های LAYON ،LAYOFF ،LAYFRZ ،LAYTHW ،LAYLCK ،LAYULK ،LAYISO ،LAYUNISO در نوار ابزار لایه جدید
 • قابلیت فرمان TXTEXP برای گسترش متن
 • قابلیت سازگاری بالا با فرمت فایل DWG 2007
 • پشتیبانی از تصویر ECW
info

A powerful CAD platform, with features familiar to you from native .dwg applications. BricsCAD® unifies advanced 2D design with the intelligence of 3D direct modeling. For Windows. BricsCAD offers CAD features familiar from other .dwg programs, and then adds timesaving tools and 3D direct modeling. With BricsCAD, you get more for less. Familiar Interface The powerful features that you know and love in a clean and consistent user experience.

سیستم مورد نیاز

RAM: 256 MB, 1 Gb or more recommended
Hard drive: 250 MB for program files + 1 GB free space
Display: 1024×768 XGA with true color (minimum)

راهنمای نصب

دانلود و مشاهده آموزش نصب تصویری اختصاصی Bricsys Bricscad Platinum

1) ابتدا وارد پوشه Crack شده و فایل اجرایی Bricsys-NetworkLicenseManager.msi را نصب کنید.

2) سپس نرم افزار اصلی را نصب نمایید. پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید.

3) نرم افزار License Activation که بر روی سیستم شما در گام 1 نصب شده است را اجرا کنید. عبارت موجود در باکس Computer Hostid را به صورت کامل کپی کنید و در یک جای امن (مثلا یک فایل notepad) نگهداری کنید.

4) به پوشه ی Crack مراجعه کنید و فایل bricsys.lic را توسط یک ویرایشگر متن (پیشنهاد ما Notepad Plus Plus می باشد) اجرا کنید. عبارت <YOURHOSTID> را با مقداری که در گام 3 بدست آوریده اید، جایگزین کنید. به تعداد 5 بار باید جایگزین کنید. فرض کنید که مقدار بدست آمده در گام 3، عبارت aaaa111aaa باشد. بدین صورت جایگزین خواهند شد:

hostid=aaaa111aaa

 

5) فایل را save کنید. حال سه فایل rlm.exe و rlmutil.exe و bricsys.lic را به محل زیر منتقل کنید و جایگزین فایل های موجود نمایید:

C: / Program Files (x86) / Bricsys / Bricsys Network License Manager

 

6) فایل اجرایی rlm.exe را اجرا کنید. سپس نرم افزار را اجرا کنید. اگر از شما درخواست Network License شد، مقدار آن را localhost یا عبارت 127.0.0.1 وارد کنید.

7) نرم افزار به صورت کاملا فعال شده، نسخه Platinum برای شما اجرا خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود
ADs