نرم افزار مدیریت حرفه ای عکس ها Camera Bits Photo Mechanic 5.0 Build 18327

Photo Mechanic نام نرم افزاری می باشد که به منظور مدیریت عکس ها طراحی شده است. این نرم افزار از ابزارهای مختلفی تشکیل شده است که علاوه بر رفع نیاز کاربران در انجام امور مدیریتی ، توانایی های دیگری را نیز به کاربران ارائه می دهد . از ابزارها و ویژگی های موجود در این نرم افزار می توان به مواردی نظیر ابزارهای ویرایشی اشاره نمود. ویژگی برتر این نرم افزار قابلیت Browse نمودن تصاویر می باشد که به کمک این ابزار می توان به راحتی به عکس های موجود بر روی هارد و یا حافظه های جانبی دوربین ها دیجیتالی دسترسی داشته و بر آن ها مدیریت نمود. این نرم افزار محصولی از شرکت Camera Bits می باشد.Camera Bits Photo Mechanic.

https://img5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/Camera-Bits-Photo-Mechanic-s1.jpg  https://img5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/Camera-Bits-Photo-Mechanic-s2.jpg  https://img5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/Camera-Bits-Photo-Mechanic-s3.jpg

info

Photo Mechanic’s super fast browsing enables you to quickly Ingest, Edit and Export, taking the work out of your workflow. Its powerful batch processing, full support for image variables, IPTC and Exif metadata, make it the perfect tool for any digital photographer.

سیستم مورد نیاز

PC running Windows 10,8.1, 8 , 7, Vista, or XP 32 Bit (Service Pack 3)
CD or DVD drive (for CD-based installations)
Approximately 30 MB free hard drive space
At least 256 MB RAM
Internet Explorer 8 or later (Internet Explorer 11 Recommended)
Internet connection (required for license activation)

راهنمای نصب

1- بعد از نصب ، فایل Photo Mechanic را در محل نصب کپی کنید.

2- سپس پوشه Camera Bits, Inc در محل زیر کپی کنید.

C:/ProgramData

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 64 مگابایت