دانلود نرم افزار ویرایش حرفه ای تصاویر – Capture One Pro 12.1.3.2 Win/macOS

دانلود Capture One Pro نام یک نرم افزار حرفه ای برای عکاسان حرفه ای است تا بتوانند بر روی عکس های خام خود تغییراتی به دلخواه بوجود آورند. این برنامه شما را قادر می سازد تا فایل های خام ( raw ) را از دوربین های DSLRcamera که بیش ترین کاربر را به خود اختصاص داده اند بارگزاری کنید، و سپس آن ها را ویرایش کرده و کیفیتشان را به نحو چشم گیری افزایش دهید. هم چنین می توانید فرمت فایل های خام خود را به عکس های TIFF, RGB, TIFF-CMYK یا JPEG تغییر دهید.

می توانید نقص هایی که بر اثر لرزش دست در هنگام عکس برداری بر روی عکس بوجود آمده اند ( NOISE ) را برطرف کنید، و تمام جزئیات عکس ( نور، رنگ و … ) را به طور دلخواه تغییر دهید. به طور کلی امکانات فوق العاده ای که در دانلود Capture One Pro قرار دارد، باعث شده است که عکاسان حرفه ای از آن استقبال بی نظیری داشته باشند. می توانید آخرین نسخه نرم افزار Capture One Pro را به همراه آموزش کامل

دانلود-نرم-افزار-Capture-One

info

Capture One Pro 10 – The standout choice in image editing software! Designed with the world’s most demanding photographers, Capture One Pro is the Professionals’ choice in imaging software.

سیستم مورد نیاز

– Intel® CoreTM 2 Duo or better
– 8 GB of RAM
– 10 GB of free hard disk space
– Color calibrated monitor with 1280×800, 24-bit resolution at 96dpi screen ruling
– Windows 7® SP1 64-bit, Windows 8® 64-bit, Windows 10® 64-bit
– Microsoft® .NET Framework version 4.6 (will be installed if not present)
– A PDF reader is needed to read the Release Notes
– An Internet connection is needed when activating Capture One

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن باشید که اینترنت شما به صورت کامل قطع می باشد.

2) اقدام به نصب نرم افزار کنید. پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا کنید.

3) در اولین اجرا، از شما نسخه ای که می خواهید فعال سازی کنید را درخواست می کند. ما در این آموزش نسخه Pro را انتخاب می کنیم.

4) در مرحله ی بعدی بر روی گزینه ی Activate کلیک کنید. از شما درخواست لایسنس کد می کند. حال، فایل KeyGen.exe را اجرا نمایید.

5) برای نسخه Pro باید عدد 0 را تایپ کرده و Enter را بزنید. به شما یک لایسنس کد داده می شود. مقدار را کپی کرده و در محیط فعال سازی نرم افزار وارد کنید.

6) از زبانه ی پایین، گزینه ی Manual Activation را انتخاب کنید. مقدار موجود در باکس Registration Key را کپی کرده و در محیط keygen قرار دهید. حال Enter را بزنید تا کلید فعال سازی برای شما نمایان شود.

7) مقدار activation code بدست آمده در محیط keygen را به باکس Activation Key در پنجره ی فعال سازی نرم افزار منتقل کنید.

8) بر روی Activate کلیک کنید تا نرم افزار اجرا شود.

9) نرم افزار را ببندید. تمامی فایل های اجرایی را حتما در فایروال ویندوز خود بلاک کنید تا از غیرفعال شدن لایسنس شما جلوگیری شود. اینترنت خود را متصل کرده و نرم افزار را اجرا نمایید.

——————————-

نکته اول) حتما دقت کنید که باید سریال ها را به صورت حروف بزرگ (Capital) تایپ کنید.

نکته دوم) برای انجام گام نهم (بلاک نرم افزار) می توانید خط زیر را در فایل hosts ویندوز خود وارد کنید تا نرم افزار بلاک شود. هم چنین فایل جداگانه Block-Hosts که در بخش دانلود قرار دارد را می توانید به صورت Run as Administrator اجرا کنید تا سرور نرم افزار برای شما بلاک شود.

0.0.0.0 activation.phaseone.com

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود
ADs