دانلود Capture One Pro 11.0.1.30 – نرم افزار ویرایش حرفه ای تصاویر

دانلود Capture One Pro نام یک نرم افزار حرفه ای برای عکاسان حرفه ای است تا بتوانند بر روی عکس های خام خود تغییراتی به دلخواه بوجود آورند. این برنامه شما را قادر می سازد تا فایل های خام ( raw ) را از دوربین های DSLRcamera که بیش ترین کاربر را به خود اختصاص داده اند بارگزاری کنید، و سپس آن ها را ویرایش کرده و کیفیتشان را به نحو چشم گیری افزایش دهید. هم چنین می توانید فرمت فایل های خام خود را به عکس های TIFF, RGB, TIFF-CMYK یا JPEG تغییر دهید. می توانید نقص هایی که بر اثر لرزش دست در هنگام عکس برداری بر روی عکس بوجود آمده اند ( NOISE ) را برطرف کنید، و تمام جزئیات عکس ( نور، رنگ و … ) را به طور دلخواه تغییر دهید. به طور کلی امکانات فوق العاده این برنامه باعث شده است که عکاسان حرفه ای از آن استقبال بی نظیری داشته باشند. می توانید آخرین نسخه نرم افزار ویرایش حرفه ای تصاویر با Capture One Pro را از سایت دانلود ها , دانلود کرده و استفاده کنید باید توجه داشته باشید که این نرم افزار به صورت Full می باشد و نیازی به کرک کردن ندارد. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.دانلود-Capture-One

Capture-One-اسکرین-شات  Capture-One-اسکرین-شات  Capture-One-اسکرین-شات

info

Capture One Pro 10 – The standout choice in image editing software! Designed with the world’s most demanding photographers, Capture One Pro is the Professionals’ choice in imaging software.

سیستم مورد نیاز

– Intel® CoreTM 2 Duo or better
– 8 GB of RAM
– 10 GB of free hard disk space
– Color calibrated monitor with 1280×800, 24-bit resolution at 96dpi screen ruling
– Windows 7® SP1 64-bit, Windows 8® 64-bit, Windows 10® 64-bit
– Microsoft® .NET Framework version 4.6 (will be installed if not present)
– A PDF reader is needed to read the Release Notes
– An Internet connection is needed when activating Capture One

راهنمای نصب

بعد از نصب نرم افزار را اجرا کرده و از منوی Edit گزینه Preferances را انتخاب کنیدو سپس منوی Update را انتخاب کنید Auto Update and Auto Register را بر روی Never قرار دهید سپس از نرم افزار استفاده نماید.

اطلاعات فایل
لینک دانلود

دانلود با حجم 144 مگابایت

رمز فایل

www.downloadha.com

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.