دانلود Clipboard Master 4.8.0 نرم افزار مدیریت کلیپ بورد ویندوز

دانلود Clipboard Master نرم افزاری حرفه ای برای مدیریت فضای کلیپ بورد در ویندوز شماست. حتما اطلاع دارید که ویندوز دارای حافظه کلیپ بوردی می باشد که تنها قادر است تا یک موضوع را در خود ذخیره کند و اگر شما فایل دیگری را کپی کنید فایل قبلی از حافظه کلیپ بورد ویندوز حذف خواهد شد البته حافظه کلیپ بورد موجود در برنامه آفیس قابلیت ذخیره چندین فایل را دارد اما تنها در خود برنامه آفیس قابل استفاده می باشد این برنامه قادر است تا بیش از ۱۰ هزار موضوع را در خود نگه دارد و با هر برنامه ویندوز کار کند. بنابراین دانلود Clipboard Master یک ابزار پر کاربرد برای نگه داری متون، عکس ها و فایل های کپی شده در حافظه کلیپ بورد برای استفاده در زمان های دیگر می باشد که می توان از آن ها در برنامه های مختلف ویندوز استفاده کرد.

با استفاده نرم افزار مدیریت کلیپ بورد Clipboard Master دیگر محدودیت های موجود ناشی از حافظه کلیپ بورد ویندوز را نخواهید داشت و به راحتی قادر به کپی و جایگذاری متون و عکس ها، فایل ها و پوشه های مختلف هستید.

دانلود-Clipboard-Master

Clipboard-Master-اسکرین-شات  Clipboard-Master-اسکرین-شات  Clipboard-Master-اسکرین-شات

info

Clipboard Master is a handy utility designed to keep all previous texts, pictures and files copied to the clipboard in a list, for later use. Organize your text modules and snippets and paste them in any Windows program whenever you like. Clipboard Master includes automatic and manual collections. Paste multiple items or only the part of an item. Search within the clipboard lists. Clipboard Master is optimized for use with your mouse and keyboard.

سیستم مورد نیاز

Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP, also the 64-bit versions
Windows Server 2012, 2008 R2, 2008, 2003 R2, 2003, also the 64-bit versions
1.4 GHz or faster, 2 GHz or more recommended
At least 1 GB RAM, 2 GB or more recommended
At least 15 MB space on the hard drive
Screen resolution at least 800 x 600 with at least 65,535 colors

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 10 مگابایت