نرم افزار مدیریت کلیپ بورد ویندوز Clipboard Master 4.5.6

نرم افزار مدیریت کلیپ بورد ویندوز Clipboard Master ویندوز دارای حافظه کلیپ بوردی می باشد که تنها قادر است تا یک موضوع را در خود ذخیره کند و اگر شما فایل دیگری را کپی کنید فایل قبلی از حافظه کلیپ بورد ویندوز حذف خواهد شد البته حافظه کلیپ بورد موجود در برنامه آفیس قابلیت ذخیره چندین فایل را دارد اما تنها در خود برنامه آفیس قابل استفاده می باشد این برنامه قادر است تا بیش از ۱۰ هزار موضوع را در خود نگه دارد و با هر برنامه ویندوز کار کند. بنا براین نرم افزار مدیریت کامل کلیپ بورد ویندوز Clipboard Master یک ابزار پر کاربرد برای نگه داری متون، عکس ها و فایل های کپی شده در حافظه کلیپ بورد برای استفاده در زمان های دیگر می باشد که می توان از آن ها در برنامه های مختلف ویندوز استفاده کرد.

با استفاده نرم افزار مدیریت کلیپ بورد ویندوز Clipboard Master دیگر محدودیت های موجود ناشی از حافظه کلیپ بورد ویندوز را نخواهید داشت و به راحتی قادر به کپی و جایگذاری متون و عکس ها، فایل ها و پوشه های مختلف هستید. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.Clipboard Master

Clipboard-Master-اسکرین-شات  Clipboard-Master-اسکرین-شات  Clipboard-Master-اسکرین-شات

info

Clipboard Master is a handy utility designed to keep all previous texts, pictures and files copied to the clipboard in a list, for later use. Organize your text modules and snippets and paste them in any Windows program whenever you like. Clipboard Master includes automatic and manual collections. Paste multiple items or only the part of an item. Search within the clipboard lists. Clipboard Master is optimized for use with your mouse and keyboard.

سیستم مورد نیاز

Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP, also the 64-bit versions
Windows Server 2012, 2008 R2, 2008, 2003 R2, 2003, also the 64-bit versions
1.4 GHz or faster, 2 GHz or more recommended
At least 1 GB RAM, 2 GB or more recommended
At least 15 MB space on the hard drive
Screen resolution at least 800 x 600 with at least 65,535 colors

اطلاعات فایل
لینک دانلود

دانلود با حجم 9 مگابایت

رمز فایل

www.downloadha.com

پشتیبان رایانه

اگر مشکلی در دانلود یا نصب این مطلب دارید با تلفن ثابت با شماره 9099070545 تماس بگیرید (در صورت وجود مشکل در برقراری ارتباط به سایت پشتیبانی کلیک کنید)