نرم افزار مونتاژ چهره و بدن CoolwareMax Face Off Max 3.8.5.8

نرم افزار مونتاژ چهره و بدن CoolwareMax Face Off Max نام نرم افزاری قدرتمند برای مونتاژ چهره بر روی تصاویر مختلف می باشد. به کمک این نرم افزار می توانید چهره خود را بر روی هر بدنی که دوست دارید قرار دهید و عکس را به شکلی حرفه ای مونتاژ نمایید. استفاده آسان از نرم افزار و انجام عملیات در چند مرحله از ویژگی هایی می باشد که موجب محبوبیت این برنامه در میان کاربران علاقه مند شده است.حال شما می توانید یک ورزشکار ، یک بازیگر ، یک مدل حرفه ای و … هر آن کسی که دوست دارید باشید. عکس های جالبی را با قالب های ساخته شده و به روز شده یا عکس های خود ایجاد کنید. پس از ایجاد یک عکس عالی، گاهی اوقات شما هنوز هم احساس نا تمام می کنید و می خواهید برخی کلمات خنده دار روی آن بنویسید. در حال حاضر با نرم افزار مونتاژ چهره و بدن CoolwareMax Face Off Max ، عکس شما با یک شعار به ارمغان می آید و خود را سرگرم کننده می کند. شما حتی می توانید کلمات خود را در یک بالن قرار دهید تا جلب توجه افزایش دهید. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.CoolwareMax-Face-Off-Max

قابلیت های کلیدی نرم افزار مونتاژ چهره و بدن CoolwareMax Face Off Max :

– قابلیت استفاده آسان

– دارای تمپلت های زیبا در برنامه

– توانایی به اشتراک گذاری آسان تصاویر در Email, Myspace, Facebook و …

– رابط کاربری آسان و با استفاده از راهنمای

– اضافه کردن متن

 

CoolwareMax-Face-Off-Max-اسکرین-شات  CoolwareMax-Face-Off-Max-اسکرین-شات

info

Face Off Max – Make fun photo by putting your face on another body using any photo or template. Haven’t you ever wondered how you would look if you had another body? Wouldn’t it be great to see your face in a celebrity group or on a magazine cover? Now Face Off Max enables you to embarrass your coworkers, make yourself look cool and make your friends look like dweebs all with a few clicks of the mouse.

سیستم مورد نیاز

Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

راهنمای نصب

1- بعد از نصب ، فایل Block را Run as administrator کنید.

2- نرم افزار را اجرا کرده و بر روی گزینه Enter Sn کلیک کنید.

3- Keygen را اجرا کرده و سریال موجود در فیلد Sn را در نرم افزار کپی کنید و Ok بزنید.

4- بر روی گزینه Manual کلیک کنید.

5- در فیلد Machine data سریالی وجود دارد آنرا مپی کرده و در قسمت Code در keygen قرار داده تا سریالی در قسمت Unlock به شما داده شود ، سریال داده شده را کپی کنید و در قسمت Unlock Code نرم افزار کپی کرده و Ok بزنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 22 مگابایت