دانلود Corel VideoStudio Ultimate 2018 v21.4.0.165 کورل ویدیو استودیو

نسخه ۲۰۱۸ دانلود Corel VideoStudio بسیار باهوش شده است. شما هم می توانید پا به پای آن پیش بروید؟ نسخه جدید ویرایشگر بسیار محبوب VideoStudio قابلیت ویرایش ویدیوها به صورت کاملا خلاقانه را به طرفداران خود می دهد. اضافه شدن قابلیت هایی مانند ویدیو نصف صفحه (Split-Screen Video)، ویرایشگر سرتیترهای سه بعدی، جلوه های ویدیویی کاملا جدید و پرمیوم و … در نسخه ۲۰۱۸ دانلود Corel VideoStudio به چشم می خورند. ابزارهای اصلاح لنز و کنترل کامل بر روی ویرایش ویدیو را می توان دو ویژگی کاملا بارز نسخه ۲۰۱۸ دانست. نسخه ای که هم اکنون در وبسایت دانلودها قرار گرفته، کامل ترین نسخه یعنی Ultimate می باشد. آموزش نصب کامل و قدم به قدم اختصاصی وبسایت دانلودها نیز در ادامه مطلب برای شما کاربران محترم آماده شده است.

به همراه آموزش نصب تصویری اختصاصی و قدم به قدم

دانلود-Corel-VideoStudio-Ultimate-2018

Corel VideoStudio Pro نرم افزاری کامل برای ویرایش ویدئو می باشد که امکاناتی نظیر ویرایش خلاقانه، افکت های حرفه ای، ضبط از روی صفحه نمایش، ساخت ویدئوهای اینترنتی و ابزار کامل تالیف دیسک را با هم ترکیب کرده است. سرعت بسیار بالا و ابزار ابتکاری آن ، به شما امکان ساخت هر نوع فیلمی ، از فیلم های خانوادگی و اسلایدشو تا انیمیشن های بامزه و ساخت خودآموز از طریق ضبط از صفحه نمایش را می دهد. با استفاده از ابزار کاملا حرفه ای و افکت های خلاقانه این نرم افزار می توانید خلاقیت خود را به نمایش بگذارید. با استفاده از تمامی قدرت پردازنده های چند هسته ای ، کارایی نرم افزار به صورت چشم گیری افزایش یافته است. و در نهایت ، پشتیبانی از ویدئوهای HTML5 و تالیف حرفه ای دیسک های DVD و Blu-ray از دیگر امکانات دانلود Corel VideoStudio می باشد. کارایی این نرم افزار همانند نرم افزار کمپانی قدیمی Ulead یعنی Ulead Video Studio می باشد که سالهاست با کمپانی Corel ادغام شده است.

info

VideoStudio just got more creative — and so can you. New VideoStudio Ultimate 2018 brings the intuitive editing experience you love and turns up the creativity with exciting new features like the Split Screen Video, 3D Title Editor, new premium video effects and more!

Must-haves only in VideoStudio Ultimate 2018:

  • – NEW Controls and simplified video editing tools
  • – NEW Split Screen video templates and template creator
  • – NEW 3D Title Editor and 3D motion titles
  • – NEW Lens Correction Tools
  • – NEW Premium Effects from NewBlueFX
سیستم مورد نیاز

– Windows 10, Windows 8, Windows 7, 64-bit OS highly recommended

– Intel Core i3 or AMD A4 3.0 GHz or higher

– Intel Core i5 or i7 1.06 GHz or higher required for AVCHD & Intel Quick Sync Video support

– Intel Core i7 or AMD Athlon A10 or higher for UHD, Multi-Camera or 360° video

– 4 GB of RAM or higher, 8+ GB highly recommended for UHD, Multi-Camera, or 360° video

– Minimum 256 MB VRAM, 512MB or higher recommended for hardware decoding acceleration

– HEVC (H.265) support requires Windows 10, supporting PC hardware or graphics card and Microsoft HEVC video extension installed

– Program available for installation in 32 or 64 bit. Some features only available in 64 bit (3D title Editor, NewBlue Titler Pro, Boris Title Studio)

– Minimum display resolution: 1024 x 768

– Windows-compatible sound card

– Minimum 8 GB HDD space for full installation

راهنمای نصب

دانلود و مشاهده آموزش نصب تصویری Corel VideoStudio 2018 با لینک مستقیم

1) ابتدا حتما مطمئن شوید که اینترنت شما به صورت کامل قطع می باشد. سپس وارد پوشه ی زیر شده و با اجرای فایل setup.exe نصب را آغاز کنید:

64bit / Ultimate / Setup.exe

 

2) با استفاده از سریالی که در پوشه ی Patch در فایل Serial.txt قرار دارد، سریال مورد نیاز برای نصب نرم افزار را وارد کنید.

3) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. وارد پوشه ی Update SP2 شده و آپدیت را نصب کنید.

4) پس از اتمام نصب آپدیت، وارد پوشه ی Patch شده و فایل patch.exe را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. چند ثانیه صبر کنید تا عملیات پچ انجام شود.

5) حال اینترنت خود را وصل کنید. هنوز نرم افزار را اجرا نکنید! فایل اجرایی VideoStudio2018_Installer.exe را اجرا کنید. گزینه ی Run as Trial را انتخاب کنید. در پنجره بعدی تیک گزینه ی Enable User Improvement Program را حتما فعال کنید. در مرحله ای که از شما اسم و اطلاعات می خواهد، با هر اطلاعاتی که می خواهید، فرم را پر کنید. سپس Next را بزنید.

6) به محض اینکه به پنجره ی مربوطه ی دانلود رسیدید، از محیط اینستالر به طور کامل خارج شوید.

7) نرم افزار را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com