دانلود CyberLink Power2Go Platinum 11.0.2330.0 – نرم افزار رایت

دانلود CyberLink Power2Go Platinum نرم افزاری بسیار کامل برای رایت انواع لوح های فشرده cd و dvd و blu-ray در کنار دیگر امکانات لوح های فشرده می باشد. رایت لوح های فشرده ویژه ویدیو به صورت video dvd و video cd و blu-ray و همچنین رایت عکس بر روی لوح های فشرده با قابلیت پخش در دستگاه های مالتی مدیا و همچنین ساخت اسلایدشو از عکس ها به همراه موزیک و افکت و رایت مستقیم روی لوح فشرده از امکانات این نرم افزار می باشد. رایت انواع اطلاعات به صورت دی وی دی دیتا و همچنین رایت فایل های صوتی و موزیک با قابلیت پخش در موزیک پلیر ها نیز از دیگر امکانات نرم افزار محسوب می شود. قابلیت ویژه نرم افزار توانایی رایت دیسک های ادامه دار می باشد به صورتی که اگر حجم اطلاعات درخواستی از میزان دیسک بیشتر باشد نرم افزار می تواند تا حد مجاز را روی دیسک ۱ رایت نموده و باقی اطلاعات را به صورت خودکار با درخواست دیسک جدید بر روی آن ها رایت نماید.

دانلود CyberLink Power2Go Platinum قابلیت تهیه فایل های ایمیج و رایت آن ها روی لوح های فشرده و Mount نمودن فایل های ایمیج و همچنین رایت لوح های فشرده cd و dvd و blu-ray قفل دار را دارا می باشد. توانایی ریپ نمودن دیسک های صوتی و ریپ نمودن دی وی دی های فیلم نیز از جمله امکانات دیگر این نرم افزار می باشد. به طور کل با دانلود این نرم افزار به طور کامل تمامی نیاز های مربوط به لوح های فشرده را بر طرف خواهید نمود.دانلود-CyberLink-Power2Go-Platinum

CyberLink-Power2Go-Platinum-اسکرین-شات  CyberLink-Power2Go-Platinum-اسکرین-شات  CyberLink-Power2Go-Platinum-اسکرین-شات

info

Not only the most trusted burning software by leading PC brands, Power2Go 11 stands ahead of the competition with more patented technology and the widest range of disc and mobile formats. With its famously easy-to-use interface coupled with new enhancements that provide better-than-original quality when transferring movies, Power2Go 11 remains the leader in burning, backup and conversion software.

سیستم مورد نیاز

– Microsoft Windows 10, 8.1/8, 7
– 1024 x 768, 16-bit color or above
– Memory: 2 GB required (4GB or above recommended)
– CPU: Data Burning: Intel Celeron 2.0 GHz or AMD Sempron 1.3 GHZ
– CPU: Movie Disc Burning: Intel Core 2 Duo E6400 or AMD Phenom II X2
– 128 MB VGA VRAM
– Hard disk space: 10GB for DVD burning / 25GB for Blu-ray Disc burning

راهنمای نصب

ابتدا دسترسی به اینترنت خود را قطع نمایید.

1- اقدام به نصب نرم افزار نمایید.

2- فایل آپدیت را نیز نصب نمایید.

3- Keygen را اجرا کرده و Gen Serial را بزنید.

4- نرم افزار را اجرا کرده از شما درخواست سریال می شود. با استفاده از سریال تولید شده توسط Keygen نرم افزار را فعال سازی کنید. سپساز شما درخواست اطلاعاتی از قبیل اسم و ایمیل می شود. با اطلاعات جعلی جاهای خالی را پر کنید و Register را بزنید تا نرم افزار فعال سازی شود.

اطلاعات فایل
لینک دانلود
رمز فایل

www.downloadha.com

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345