دانلود CyberLink PowerDirector Ultimate 17.0.2720.0 – نرم افزار تدوین فیلم

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

دانلود CyberLink PowerDirector نرم افزاری قدرتمند با کاربردی ساده برای ساخت و ویرایش ویدیو های خانگی می باشد. این نرم افزار با تجهیز شدن به فناوری های جدید سریعترین و بهترین روش ها را برای ویرایش و ساخت ویدیو فراهم می آورد. وجود بیش از ۱۰۰ افکت در نرم افزار و بیش از ۳۰۰ افکت رایگان در DirectorZone.com این نرم افزار را بسیار عالی جلوه خواهد داد. دانلود CyberLink PowerDirector انقلابی در ویرایش ویدیو ها ایجاد کرده است. این نرم افزار با تجزیه و تحلیل صحنه های ویدیو نسبت شناسایی چهره ها ، زوم ها ، حرکت ها و عیب های تصویر اقدام می کند و در ادامه می تواند اصلاح لرزش ، نور و صدا را در دستور کار قرار دهد. این نرم افزار ویرایش فیلم های با کیفیت HD را بر عهده خواهد گرفت در حالی که نرم افزار از فرمت فوق HD یعنی ۴K Video نیز پشتیبانی می کند و از این بابت نرم افزاری یکتاست.

دانلود-CyberLink-PowerDirector-Ultimate

دانلود CyberLink PowerDirector در طراحی و ساخت نیز قدرتمند است و می تواند انواع طراحی ها به صورت Title Designer و PiP Designer و طراحی منو را انجام دهد. ساخت اسلایدشو و همچنین وجود افکت های بسیار برای اعمال آنها بر روی ویدیو ها نیز از دیگر امکانات است. امکانات جزئی نظیر بریدن و چرخاندن و… باتوجه به قدرتمند نرم افزار بسیار ناچیز محسوب می شوند.

امکان استفاده از ویدیوهایی که به صورت پشت سبز تهیه شده اند و ویرایش آن ها نیز ممکن خواهد بود. بخشی به نام TrueTheater در نرم افزار تعبیه شده است که وظیفه آن رفع نویز ویدیو ، اصلاح رنگ، رفع لرزش و افزایش کیفیت ویدیوها می باشد. پشتیبانی از صداهای دالبی دیجیتال ، فیلم های HD و FULL HD و ۴K Video و همچنین ویدیوهای ۳ بعدی کاملترین نرم افزار را از شرکت Cyberlink معرفی می کند. برای خروجی گرفتن، تمامی فرمت های محبوب دنیای مالتی مدیا توسط نرم افزار CyberLink PowerDirector پشتیبانی شده اند. از نظر سرعت در پردازنده و سازگاری با کارت های گرافیک نرم افزار بهبود یافته است و درصد کمتری را مشغول خواهد کرد.

info

PowerDirector 14 introduces extreme video editing, pushing beyond traditional video making boundaries to offer something truly new – a unique combination of the high-end performance and features found in pro-level software, wrapped in the easy-to-use, intuitive design of consumer products making it accessible to everyone from complete beginners through to expert video editors.

Screen Recorder also installs as a standalone app, letting you quickly capture and save screen recordings without launching PowerDirector. You can capture everything on the screen, a specific application only, or even a custom section of your screen in either 16:9 or 4:3 aspect ratio, as well as highlight mouse clicks in a range of colors.

سیستم مورد نیاز

– Microsoft Windows 10, 8/8.1, 7 (64 bit OS recommended)
– 1024 x 768, 16-bit color or above
– RAM 2GB required (6GB or above recommended)
– CPU Intel Core™ i-series or AMD Phenom® II and above
– 128 MB VGA VRAM or higher

راهنمای نصب

1) ابتدا حتما مطمئن شوید که اینترنت شما کاملا قطع می باشد. فایل block-hosts.cmd را به صورت Run as Administrator اجرا کنید تا سرورهای نرم افزار بلاک شوند. سپس اقدام به نصب نمایید.

2) پس از اتمام نصب، فایل Reg Patch.reg را اجرا کرده و Yes را بزنید تا نرم افزار رجیستر شود.

=======

آموزش فعال سازی قابلیت های اضافی نرم افزار مانند انکود H.265:

1) در محیط نرم افزار یک فایل ویدیویی وارد کنید. حال به تب Produce مراجعه کنید و گزینه ی H.265 HEVC را انتخاب کنید. بر روی Start کلیک کنید. به شما اخطار داده می شود که فعال سازی برای این مورد انجام نشده است.

2) بر روی گزینه ی I don’t have internet connection now کلیک کنید (یا هر گزینه ی دیگری که دال بر فعال سازی آفلاین باشد).

3) با هر اطلاعات دلخواهی که می خواهید کدک را رجیستر کنید. مهم نیست چه مقداری باشد. مثلا تمامی عبارات را عدد 1 وارد کنید و تایید را بزنید. فعال خواهد شد. اگر اخطاری مثل you may be the victim of software counterfeiting دریافت کردید، نادیده بگیرید! مهم نیست!

4) پس از گرفتن خروجی، متوجه می شوید که واترمارک تبلیغاتی بر روی ویدیو شما قرار دارد. به پوشه ی How to setup codec activation and remove watermark مراجعه کنید تا آموزش حذف واترمارک را به صورت کامل انجام دهید. آموزش به صورت تصویری و کاملا ساده می باشد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نرم افزار نسخه 64بیتی با حجم 0.99گیگابایت

==========

دانلود Content pack های نرم افزار:

CyberLink Holiday Pack Vol.6

CyberLink Travel Pack

CyberLink Wedding Pack

PowerDirector 14 Content Pack Essential

PowerDirector 14 Content Pack Premium 1

ADs