دانلود CyberLink Screen Recorder Deluxe 4.0.0.6648 – ضبط از صفحه نمایش

دانلود CyberLink Screen Recorder نام نرم افزاری قدرتمند برای ضبط از صفحه نمایش می باشد که این کار را با بالاترین کیفیت برای شما انجام می دهد. نرم افزار CyberLink Screen Recorder دارای رابط کاربری ساده و کاربردی می باشد. همچنین استفاده از آن بسیار ساده می باشد. برای شروع، CyberLink Screen Recorder از شما می خواهد که محدوده ای که می خواهید از آن فیلم برداری کنید را انتخاب نمایید. این محدوده می تواند فعالیت دسکتاپ یا کل صفحه نمایش، منطقه مستطیلی سفارشی یا پنجره یک برنامه خاص را هدف قرار دهد. همچنین شما می توانید آن را برای ضبط از بازی و یا ضبط از وب کم تنظیم کنید.

نرم افزار CyberLink Screen Recorder از رزولوشن ۱۰۸۰ پیکسل و نرخ فریم تا ۱۲۰ فریم در ثانیه پشتیبانی می کند. دلایل مختلفی وجود دارد که شما ممکن است بخواهید محتوای ویدیویی بسازید و آن را با جهان به اشتراک بگذارید. از جمله این دلایل می توان به ساخت یک آموزش برای عیب یابی، فیلم برداری از مرحله های بازی و ساخت ویدیو هایی آموزشی اشاره کرد. شما می توانید توسط این نرم افزار ویدیو های آموزشی بسازید و آن را در Twitch، یوتیوب یا فیسبوک به اشتراک بگدازید. به کمک این نرم افزار آموزش های با کیفیت ایجاد کنید.

دانلود-CyberLink-Screen-Recorder-Deluxe

info

The interface is simple and functional. To begin with, CyberLink Screen Recorder enables you to choose what to record. It can capture the desktop activity targeting either the entire screen, a custom rectangular area, or the window of a specific application. Alternatively, you can configure it to record your game session, or capture the input of a device, such as a webcam. Resolutions up to 1080p and frame rates up to 120 fps are supported.

سیستم مورد نیاز

– Microsoft Windows 10, 8.1, 7 (Windows 10 64bit recommended)
– Intel Core™ i-series or AMD Phenom® II and above
– Desktop recording: 1GB VGA VRAM or higher
– Game recording: 3GB VGA VRAM or higher
– 2GB RAM
– 600MB for product installation
– Windows compatible sound card is required

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه فعلی:

1) نرم افزار به صورت از پیش کرک شده می باشد. ابتدا مطمئن شوید که اینترنت شما کاملا قطع است، سپس اقدام به نصب نرم افزار کنید.

2) پس از اتمام نصب، باید فایل hosts ویندوز خود را ویرایش کنید و سرورهای نرم افزار را بلاک نمایید. این کار، در گام پنجم “آموزش نصب نسخه های پیشین” توضیح داده شده است. هم چنین می توانید فایل block-hosts.cmd را به صورت Run as Administrator اجرا کنید تا سرورهای نرم افزار بلاک شوند.

3) فایل رجیستری موجود در پوشه Reg را اجرا کنید و اجازه دهید تا تغییرات رجیستری اعمال شوند.

4) نرم افزار را اجرا کنید و با استفاده از یکی از سریال نامبرهای موجود در فایل SN.txt نرم افزار را رجیستر کنید.

————————–

آموزش نصب نسخه های پیشین:

1) ابتدا مطمئن شوید اتصال شما از اینترنت کاملا قطع است. سپس اقدام به نصب نرم افزار کنید.

2) وارد پوشه ی Fix Files شوید و فایل registry_patch_x86_x64.reg را اجرا کنید. Yes را بزنید تا به رجیستری ویندوز شما اضافه شود.

3) باتوجه به سیستم عامل خود (32بیتی یا 64بیتی) وارد یکی از دو پوشه ی مربوطه در فولدر CrackedFiles شوید و محتوای درون آن را در آدرس زیر کپی و جایگزین نمایید:

C: / Program Files / CyberLink / ScreenRecorder3 / VideoEditor

 

4) نرم افزار را اجرا کنید و با استفاده از یکی از لایسنس های زیر نرم افزار را رجیستر کنید (این سریال ها در فایل README.txt نیز موجود هستند):

AGHF3-CRN88-NLEGY-GN2FH-XR96C-436RX

3UL3E-GNHV5-NTCNV-J7X79-BU6RS-STPRL

5R9SX-7TDC7-N2T96-ZH4SA-EZ4D7-6Y4WA

86UB4-TE3HE-UZJWB-2HG9V-2Q2FQ-EKFC4

CK64B-JWG6D-XB8FS-K9RC6-3NLSL-TDN5U

 

5) حال باید سرورهای نرم افزار را در فایل hosts ویندوز خود ویرایش کنید. فایل hosts به صورت دیفالت در آدرس زیر قرار دارد که باید با نرم افزارهای ویرایشگر متن مانند Notepad++ آن را ویرایش کنید:

C: / Windows / System32 / drivers / etc / hosts

حال دو خط زیر را درون این فایل اضافه کنید:

127.0.0.1 cap.cyberlink.com

127.0.0.1 activation.cyberlink.com

هم چنین می توانید از نرم افزارهای جانبی مانند نرم افزار hosts file editor+ این کار را انجام دهید.

6) فایل آپدیت نرم افزار را نصب کنید. سپس نرم افزار را اجرا نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 345 مگابایت