دانلود CyberLink YouCam Deluxe 7.0.4023.0 – نرم افزار مدیریت وبکم

دانلود CyberLink YouCam Deluxe نام نرم افزاری می باشد که توانایی برقراری ارتباط با وبکم ها را دارا بوده و به وسیله این ارتباط، کاربر می تواند به سادگی کار های متعددی از جمله دادن افکت های مختلف در هنگام ارتباط های تصویری یا ضبط هم زمان وبکم را انجام دهد. این نرم افزار که افکت ها ی بسیاری را در خود جای داده است می تواند با کیفیت HD به ضبط تصاویر بپردازد ، ضبط تصاویر با این برنامه هم به صورت ساده و هم به صورت افکت دار ممکن خواهد بود. دانلود CyberLink YouCam Deluxe سازگاری خاصی با نرم افزار Yahoo Messenger و سایت Youtube دارا می باشد.

پشتیبانی از صفحه نمایشگر های لمسی یکی از خصوصیت هایی است که امروزه در این چنین نرم افزار هایی به وضوح مشاهده می شود. دانلود CyberLink YouCam Deluxe قابلیت کامل یک استودیوی ویدیویی زنده را برای استفاده کامل از وب کم شما فراهم می کند. این نرم افزار دارای ابزار های زیبایی صورت، بیش از ۲۰۰ افکت سرگرم کننده برای چت و ضبط ویدیو و مجموعه کامل ابزار های ضبط می باشد. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا تصاویر را از وب کم خود با یک تصویر دیگر ترکیب کنید.

دانلود-CyberLink-YouCam-Deluxe

CyberLink-YouCam-Deluxe-اسکرین-شات  CyberLink-YouCam-Deluxe-اسکرین-شات  CyberLink-YouCam-Deluxe-اسکرین-شات

info

YouCam 7 delivers the functionality of a complete live video studio, to take full advantage of your webcam. It comes with face beautifier tools, over 200 fun effects for video chats and recordings, and a full set of capture tools. Additionally, it offers simple-to-use and efficient security tools, such as surveillance and face login. Transform your virtual presence with YouCam 7.

سیستم مورد نیاز

Windows 10, 8/8.1, 7, Vista SP2

راهنمای نصب

نرم افزار به صورت از پیش فعال شده می باشد. تنها کافیست که پس از اتمام نصب و پیش از اجرای نرم افزار، فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید. هم چنین می توانید آدرس های زیر را در فایل host ویندوز خود به صورت نوشته شده قرار دهید تا بلاک شوند و لایسنس شما غیرفعال نشود:

127.0.0.1 cap.cyberlink.com

127.0.0.1 activation.cyberlink.com

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 342 مگابایت