نرم افزار مدیریت مانیتور های چندگانه DisplayFusion Pro 9.0c

نرم افزار مدیریت مانیتور های چندگانه DisplayFusion Pro باعث می شود تا مانیتور دو گانه و یا چند گانه شما به آسانی کار کند و هیچ ایستادگی و هنگ کردن در آن رخ ندهد. با استفاده از این نرم افزار می توانید یک تسک بار مجزا به هر یک از مانیتور ها اضافه نمایید که مانند تسک بار ویندوز به نظر می رسد. و یا می توانید از تکنولوژی پشت صفحه چندگانه بهره مند شوید. قابلیت های کلیدی این نرم افزار جستجو و دانلود تصاویر از Vladstudio.com ، تنظیم پس زمینه دسکتاپ کلیه مانیتور ، پشتیبانی از بیش ۲۵ زبان و … است .

با نرم افزار مدیریت مانیتور های چندگانه DisplayFusion Pro شما می توانید یک نوار وظیفه را به هر مانیتور که کار می کند و درست مانند کاراکتر ویندوز به نظر می رسد  اضافه کنید. یا از مزایای پشتیبانی پیشرفته مانیتور و چندین مانیتور، Flickr Integration برای جستجوی تصویر و کلید های قدرتمند مدیریت پنجره کاملا قابل تنظیم استفاده کنید. نرم افزار مدیریت مانیتور های چندگانه DisplayFusion Pro  با ویژگی های قدرتمند مانند Taskbar های چند مانیتور، دکمه های TitleBar و توابع کاملا قابل تنظیم، DisplayFusion کنترل مانیتور های متعدد شما را آسان می کند. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.DisplayFusion

DisplayFusion-اسکرین-شات DisplayFusion-اسکرین-شات DisplayFusion-اسکرین-شات

info

DisplayFusion Pro will make your dual monitor (or triple monitor or more) experience smooth and painless. With DisplayFusion you can add a taskbar to every monitor that works and looks just like the Windows Taskbar. Or take advantage of advanced multi-monitor wallpaper support, Flickr Integration for image searching and fully customizable window management hotkeys. These are just a few of the many things that DisplayFusion can do.

سیستم مورد نیاز

Operating System: Windows XP/Vista/7/8/10
Memory (RAM):256MB of RAM required
Hard Disk Space: 100MB of free space required
Processor: Intel Pentium III or later

راهنمای نصب

1- اقدام به نصب نمایید ، در مرحله Select Additional Task گزینه Use This License Key را انتخاب کنید.

2- فایل موجود در فایل Crack را اجرا کرده و Generate را بزنید تا سریالی برای شما تولید شود ، سریال بدست آمده را در محیط نرم افزار کپی کنید و اقدام به ادامه نصب نمایید.

اطلاعات فایل
لینک دانلود

دانلود نسخه Final با حجم 20 مگابایت

رمز فایل

www.downloadha.com

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345