دانلود DisplayFusion Pro 9.4.2 – نرم افزار مدیریت مانیتور های چندگانه

DisplayFusion باعث می شود تا مانیتور دو گانه و یا چند گانه شما به آسانی کار کند و هیچ ایستادگی و هنگ کردن در آن رخ ندهد. با استفاده از این نرم افزار می توانید یک تسک بار مجزا به هر یک از مانیتور ها اضافه نمایید که مانند تسک بار ویندوز به نظر می رسد. و یا می توانید از تکنولوژی پشت صفحه چندگانه بهره مند شوید. قابلیت های کلیدی این نرم افزار شامل جستجو و دانلود تصاویر از Vladstudio.com، تنظیم پس زمینه دسکتاپ کلیه مانیتور، پشتیبانی بیش از ۲۵ زبان و … است.

با استفاده و دانلود DisplayFusion شما می توانید یک نوار وظیفه را به هر مانیتور که کار می کند و درست مانند کاراکتر ویندوز به نظر می رسد، اضافه کنید. یا از مزایای پشتیبانی پیشرفته مانیتور و چندین مانیتور، Flickr Integration برای جستجوی تصویر و کلید های قدرتمند مدیریت پنجره کاملا قابل تنظیم استفاده کنید. دانلود DisplayFusion با ویژگی های قدرتمند مانند Taskbar های چند مانیتور، دکمه های TitleBar و توابع کاملا قابل تنظیم، کنترل مانیتور های متعدد شما را تسهیل می بخشد.

دانلود-نرم-افزار-DisplayFusion

DisplayFusion-اسکرین-شات DisplayFusion-اسکرین-شات DisplayFusion-اسکرین-شات

info

DisplayFusion Pro will make your dual monitor (or triple monitor or more) experience smooth and painless. With DisplayFusion you can add a taskbar to every monitor that works and looks just like the Windows Taskbar. Or take advantage of advanced multi-monitor wallpaper support, Flickr Integration for image searching and fully customizable window management hotkeys. These are just a few of the many things that DisplayFusion can do.

سیستم مورد نیاز

Operating System: Windows XP/Vista/7/8/10
Memory (RAM):256MB of RAM required
Hard Disk Space: 100MB of free space required
Processor: Intel Pentium III or later

راهنمای نصب

1- اقدام به نصب نمایید ، در مرحله Select Additional Task گزینه Use This License Key را انتخاب کنید.

2- فایل کیجن Keymaker.exe را اجرا کرده و Generate را بزنید تا سریالی برای شما تولید شود. سریال بدست آمده را در محیط نرم افزار کپی کنید و اقدام به ادامه نصب نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 20 مگابایت

ADs