دانلود Dup Scout Ultimate 10.7.14 – نرم افزار حذف فایل های تکراری

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود Dup Scout Ultimate ابزاری کاملا حرفه ای به منظور جستجو و حذف کامل فایل های تکراری می باشد. این نرم افزار با جستجوی کامل در بخش های مختلف سیستم نظیر هارد و بخش های NAS فایل های تکراری را یافته و برای انجام عملیات به کاربر معرفی می کند. می توانید فایل های تکراری یافت شده را بررسی کرده و یا با استفاده از کلید های میانبر تعریف شده عملیات خود را روی آنها انجام دهید. از جمله این عملیات می توان به انتقال آن ها به دایرکتوری دیگر، فشرده سازی، انتقال و یا حذف کامل آن ها اشاره کرد. این برنامه با ارائه تحلیل های جزئی از وب سرور های HTML امکان یافتن آسان فایل های آنها و گزارشات ارسال شده را فراهم کرده و روند تجزیه و تحلیل عناصر را آسان تر می کند.

دانلود Dup Scout Ultimate به شما این امکان را می دهد تا گزارش فایل های حذف شده خود را به فرمت های اچ تی ام ال , فرمت متن , Excel CSV, پی دی اف و XML  ذخیره نمایید.شما می توانید هم اکنون نرم افزار حذف فایل های تکراری Dup Scout Ultimate را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.

دانلود-Dup-Scout

Dup-Scout-اسکرین-شات Dup-Scout-اسکرین-شات

info

Dup Scout Ultimate is a professional duplicate files search and removal solution allowing one to search duplicate files in disks, directories, network shares or NAS storage devices. The user is provided with the ability to review detected duplicate files, generate reports, replace duplicate files with shortcuts or hard links, move duplicate files to another directory, compress and move duplicates or delete all duplicate files.

سیستم مورد نیاز

500 MHz or better CPU
256 MB of system memory
25 MB of free disk space

راهنمای نصب

1) پس از اتمام نصب، به فولدر Crack مراجعه کنید بنا به نسخه سیستم عامل خود 32 یا 64 بیتی وارد پوشه مورد نظر شده و فایل موجود در آن را در محل نصب نرم افزار جایگزین کنید.

2) نرم افزار را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 32 بیتی با حجم 7 مگابایت

دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 8 مگابایت