دانلود DVD-Cloner Gold/Platinum 2019 v16.10 Build 1444 – نرم افزار کپی DVD

امروزه با توجه به ازدیاد دستگاه های دی وی دی و افزایش این دیسک ها در میان کاربران، آن ها را وا دار داشته تا فایل ها و اطلاعات خود را بر روی این نوع دیسک ها قرار دهند. نرم افزار های مختلفی را می توان نام برد که قابلیت کپی فایل ها و فرمت های دی وی دی را داشته اند. که در این میان دانلود DVD-Cloner پیشرفته ترین برنامه کاربردی است که به آسانی دی وی دی را بر روی DVD-R/RW کپی می کند. این نرم افزار با کاربرد ساده به شما امکان رایت دی وی دی، فیلم و کپی های سفارشی را می دهد.

شما می توانید دی وی دی تان را در ۲-۳ دقیقه با همان کیفیت نسخه اصلی کپی کنید. دی وی دی کپی شده می تواند در هر DVD Player اجرا شود. دانلود DVD-Cloner از معدود نرم افزارهای backup است که ریپر CSS/DVD دارد. و شما نیازی به دانلود برنامه های دیگر مانند DVD43 یا AnyDVD ندارید. موتور رایت جدید می تواند کپی ۱:۱ انجام دهد، هوشمندانه نوع دیسک را شناسایی کند و مدل های کپی را برای انتخاب شما نمایش دهد. از Blu-ray ،HD DVDs پشتیبانی می کند و مرحله به مرحله شما را برای رایت آسان راهنمائی می کند.

دانلود-نرم-افزار-DVD-Cloner

info

DVD-Cloner 2016 is a top-class one-click solution to make 1:1 DVD copy with perfect quality. The innovative SRT™ supports for copying your latest DVD movies with much higher speed. DVD-Cloner 2016 is compatible with Windows 10 and Windows 8.1. It enables you to copy DVDs with various encryptions to a blank DVD disc/DVD movie folder/ISO image file and vice versa.

For professional users, it also enables you to make movie complete copy, movie-only copy, split copy or customized copy to satisfy everyone all over the world. It also works as DVD player software for you to preview every movie title to avoid unexpected errors and mistakes. With the optimized DVD copy speed, it will be finished just after a cup of coffee to make a DVD copy.

سیستم مورد نیاز

Pentium-II 450 MHz
64MB of RAM
5GB free hard disk space for DVD-5 (10GB free hard disk space for DVD-9)
DVD burners

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه Standard:

1) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. محتوای درون پوشه Patch را به محل نصب نرم افزار خود یعنی آدرس زیر منتقل کنید:

C: / Program Files / OpenCloner / DVD-Cloner

 

2) فایل اجرایی Dummy-Maker.ExE را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. در بخش name برای خود یک نام دلخواه وارد نمایید. در باکس ایمیل نیز یک ایمیل دلخواه مثلا dlha@downloadha.com را وارد کنید. سپس به باکس سال مراجعه کنید. بسیار مهم است که تاریخ را بالاتر از تاریخ فعلی دهید. مثلا در حال حاضر که سال 2018 هستیم، تاریخ را سال 2020 وارد کنید. سپس بر روی Generate کلیک کنید.

3) مقادیری به شما داده خواهد شد و یک باکس جدید در پایینش ایجاد می شود تحت عنوان register offline. بر روی این دکمه کلیک کنید.

4) کار تمام است، تمامی فایل های نرم افزار را در فایروال خود بلاک کرده و سپس نرم افزار را اجرا نمایید.

———————-

آموزش نصب نسخه Gold و Platinum:

1) پس از اتمام نصب نرم افزار را اجرا نکنید. محتوای درون پوشه Crack UZ1 را به محل نصب نرم افزار منتقل کرده و جایگزین فایل های اصلی کنید.

2) پس از کرک کامل، از بلاک شدن فایل های اجرایی توسط فایروال مطمئن شده و سپس نرم افزار را اجرا نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com