دانلودنرم افزار ساخت دی وی دی – iSkysoft DVD Creator 6.1.2.78

iSkysoft DVD Creator یک ابزار عالی به منظور تبدیل مجموعه متنوعی از فیلم ها و ویدئوهای دیجیتالی درون یک DVD می باشد، به طوری که بتوانید با طیف گسترده ای از قالب ها روبرو شده و برای DVD خود آنها را انتخاب کنید. فیلم ها و ویدئوها براحتی توسط این برنامه روی DVD راست می شوند و می توانید حتی تصاویر و فایل های صوتی خود را به فیلم ها الصاق کرده و در مدت زمان کمی آنها را رایت کنید. برنامه دارای ویژگی های متنوعی است و ابزارهای پیشرفته ای را در اختیار کابران قرار می دهد.

با استفاده از نرم افزار DVD Creator می توانید موسیقی های پس زمینه را به دلخواه خود انتخاب کنید و یک ویدئوکلیپ بسیار حرفه ای بسازید. علاقه مندان می توانند با این کار یک فیلم خاطره ای بسیار عالی را ساخته و تصاویر را به آن اضافه کنند. این برنامه یک ابزار بسیار پیشرفته برای این منظور در اختیار شما قرار می دهد.

کاور-iSkysoft-DVD-Creator

توسط این برنامه می توانید قالب های متنوعی را برای زیباسازی کلیپ های خود انتخاب کنید و وقتی که المان های خود را اضافه می کنید، عملیات سفارشی سازی ان را نیز به بهترین شکل ممکن انجام دهید. با توجه به این موضوع قطعا خلاقیت می تواند سهم بزرگی در این برنامه داشته باشد.

ویژگی های کلیدی دانلود iSkysoft DVD Creator:

  • امکان ساخت DVD از فیلم و عکس به صورت ترکیبی
  • شخصی سازی فیلم های انتخابی در قالب های متنوع
  • ایجاد DVD با کیفیت بالا در سرعت کم
  • امکان اضافه کردن متن و ویدئوهای چندگانه با استفاده از ویرایشگر برنامه
  • رایت آسان فایل ها روی DVD
info

DVD Creator for Windows is a great tool for transforming your digital video collections into DVD disc. With a diversifying range of DVD templates, you can create the most unique DVD out of your ordinary video and audio files in minutes. In addition, it can turn photos into a photo show like no other with your favorite background music and burn it to DVD. It’s all about keeping your good memories.

Features:
Make DVD Movies from Any Videos and Photos
Personalize Your Movies to Fit Every Occasion
Create High Quality DVDs at Blazing Speed
Make It Special – Menu Editor, Video Editor, etc.
Burn DVDs and Create DVD Files Effortlessly

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 10, Window 8/7/NT/2000/2003/XP/Vista

CPU: 1G Hz or above

راهنمای نصب

پس از اتمام نصب، محتوای پوشه Crack UZ1 را به محل نصب نرم افزار منتقل کرده و جایگزین فایل های قبلی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با لینک مستقیم با حجم 76مگابایت