دانلود DxO FilmPack 5.5.23 Build 593 Elite – نرم افزار افکت گذاری تصاویر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

اگر شما یک عکاس حرفه ای می باشید یا دارای دوربین دیجیتال یا دوربین ها حرفه ای با لنز هایی قدرتمند هستید یقینا خلاء یک نرم افزار حرفه ای و قدرتمند را برای ویرایش تصاویر خود احساس می کنید. دانلود DxO FilmPack ابزاری قدرتمند برای علاقه مندان به هنر های بصری می باشد که به آن ها اجازه می دهد تا عکس ها و فیلم های قدیمی خود را به دیجیتال تبدیل کنند، همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید عکس های خود را از نظر رنگ، وضوح، روشنایی و ابزار های دیگر ارتقا دهید.

یکی از ویژگی های بسیار کار آمد دانلود DxO FilmPack که برای افراد حرفه ای در این نرم افزار تعبیه شده است قابلیت تنظیم نور حاشیه تصویر و مدل حاشیه تصویر می باشد به صورتی که می توانید به راحتی با دادن مقیاس به نرم افزار اقدام به حلال کردن گوشه های تصویر نمایید و این حلال را می توانید با زاویه هایی خاص و منطبق با محیطی که تصویر در آن قرار می گیرد تغییر دهید. علاوه بر ابزار های مورد نیاز شما می توانید از طرح های اماده و افکت های زیبای موجود در نرم افزار نیز برای طراحی های خود استفاده نمائید.

دانلود-نرم-افزار-DxO-FilmPack

info

DxO FilmPack , a major new version of DxO Labs popular analog film simulation and creative effects software, adds 65 even more aesthetically-pleasing renderings and stunning new effects to help photographers give their photos greater emotional impact as well as a unique style, whether in color or in black & white. With DxO FilmPack , photographers can apply to their digital photos all the characteristic color, contrast, and grain of analog films that made photographic history, along with many original looks, filters, tonings, and visual effects – all of which can be infinitely combined and customized.

سیستم مورد نیاز

Intel Core® 2 Duo (Intel Core® i5 or higher recommended), AMD Athlon™ 64 X2
4 GB of RAM (8 GB recommended)
2 GB avalaible disk space (6 GB recommended)
Microsoft® Windows® 7 Service Pack 1 (64 bits), Microsoft® Windows® 8 (64 bits), Microsoft® Windows® 8.1 (64 bits), ® Windows® 10 (64 bits)
DirectX 9.0c Compatible Graphic Card with 512 Mb of VRAM for GPU acceleration
NVIDIA GeForce Graphic Card 460 or higher, ATI Radeon HD 58xx or higher for OpenCL technology
Microsoft .NET Framework version 4.6.1.

راهنمای نصب

1) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید.

2) فایل dfpv5.exe را در محل نصب نرم افزار خود کپی و جایگزین کنید.

3) پوشه ی DxO Labs را به آدرس زیر منتقل کنید:

C: / ProgramData

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 258 مگابایت