دانلود DxO PhotoLab 2.3.1 Build 24039 Elite – نرم افزار ویرایش تصاویر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نرم افزار DxO PhotoLab در زمینه ویرایش تصاویر که به کمک آن می توانید تصاویر RAW و JPEG را با کیفییت بالا تولید کنید. PhotoLab مجموعه ای کامل از ابزار های هوشمند را در اختیار شما می گذارد که در هر زمان می توانید به صورت دستی تنظیم کنید. عکس های خود را از جنبه ای مختلف از جمله حذف نویز، خلاص شدن از نور های اضافی، بازیابی جزئیات رنگ، اعمال اصلاحات نوری پیچیده و بهبود جزئیات مورد بررسی قرار دهید. DxO PhotoLab بهینه سازی دامنه دینامیکی تصاویر شما را به ارمغان می آورد و جزئیات را از هر دو ناحیه نوردهی کم و نوردهی زیاد بررسی می کند.

نرم افزار DxO PhotoLab به طور خودکار نویز تصاویر ISO RAW را از بین می برد، جزئیات را بازیابی می کند و رنگ را بر اساس الگوریتم های منحصر به فرد بازسازی می کند. از قابلیت های این نرم افزار می توان به بهبود میزان نور تصاویر، اضافه کردن پلاگین های دلخواه، اصلاح هوشمندانه تیرگی تصاویر، تنظیم کنتراست تصاویر، بهینه سازی خودکار تصاویر، اعمال افکت های هنری، حذف اشیای از داخل تصاویر، ارسال مستقیم تصاویر به شبکه های اجتماعی و … اشاره کرد. همچنین به شما اجازه می دهد نقاط گرد و خاک یا اشیای نا خواسته را از عکس های خود حذف کنید.

دانلود-DxO-PhotoLab

info

Produce RAW and JPEG images with the best image quality, effortlessly: DxO PhotoLab provides a complete set of smart assisted corrections that you can manually fine-tune at any time. Take control on every aspect of your photos: effectively remove noise, get rid of light constraints, recover color details, apply sophisticated optical corrections, and enhance details.

سیستم مورد نیاز

– Intel Core® 2 or AMD Athlon™ 64 X2 or higher (Intel Core® i5 or higher recommended)
– 4 GB of RAM (8 GB recommended)
– 4 GB or more of available hard-disk space
– Microsoft® Windows® 7 (64-bit) with Service Pack 1, Microsoft® Windows® 8.1 (64-bit), or Microsoft® Windows® 10 (64-bit)
– DirectX 9.0c-capable system
– OpenCl 1.2-capable graphic card with 1GB of video memory to handle OpenCL acceleration

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس و اتصال شما به اینترنت قطع می باشد. در ضمن، اگر نسخه های قبلی نرم افزار را نصب کرده اید، حتما آن ها را به صورت کامل حذف کنید! نرم افزار IObit Uninstaller برای این موضوع توصیه می شود.

2) اقدام به نصب نرم افزار کنید.

3) بسیار دقت کنید! وقتی که ستاپ به مرحله ی بهینه سازی (optimizing process) می رسد، شما باید فایل درون پوشه ی Crack را به محل نصب نرم افزار خود منتقل کنید. اگر این کار را دیر انجام بدهید (ستاپ تمام شود)، دیگر کرک شما کار نخواهد کرد. شما حدود 3دقیقه وقت دارید تا کرک را به درستی در محل نصب نرم افزار در زمان صحیح، جایگزین کنید!

4) اگر اشتباه کردید، نرم افزار را کامل پاک کنید و مجدد این فرایند را انجام دهید. در ضمن، بلاک کردن تمامی فایل های نرم افزار در فایروال فراموش نشود! تا از غیرفعال شدن کرک و لایسنس شما جلوگیری شود.

5) اینترنت و آنتی ویروس خود را فعال کرده و نرم افزار را اجرا نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 64 ییتی با حجم 347 مگابایت

دانلود نسخه سیستم عامل مک macOS با حجم 284 مگابایت