نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از رایانه EaseUS Todo Backup Workstation / Server / Advanced Server 10.5.0.2 Build 20171020

نرم افزار تهیه پشتیبان از رایانه EaseUS Todo Backup نام نرم افزاری است که نامزد بهترین نرم افزار می باشد و دلیل آن یک چیز ساده می باشد. عملیات همراه با توضیح ، کامپیوتر شما امن خواهد بود بدون نیاز به مهندس کامپیوتر که برای Backup گرفتن از کامپیوتر شما بیاید.این نرم افزار توانایی پشتیبان گیری در کمتر از چند دقیقه را دارد و با چند کلیک ساده می توان این کار را انجام داد.از توانایی ویژه این نرم افزار ایجاد سی دی Bootbale هست که بتوان پشتیبان گیری در هنگام بوت هم انجام داد .

نرم افزار تهیه پشتیبان از رایانه EaseUS Todo Backup  نرم افزار پشتیبان گیری قدرتمند برای ویندوز سرور، Exchange و یا SQL Server می باشد. تهیه پشتیبان و بازیابی از ویژگی های فراگیر برای حفاظت از Exchange / SQL است. بسیار  انعطاف پذیر برای انجام پشتیبان گیری های تجاری و  برای کاهش هزینه و زمان در سرور ها  می باشد. این نرم افزار یک راهکار پشتیبان گیری و بازیابی مقرون به صرفه برای محافظت کامل از ویندوز سرور از هزینه های بالای خرابی کامپیوتر و نیازهای کسب و کار با Exchange Server و SQL Server می باشد. این نرم افزار به راحتی و با  روش ساده به  پشتیبان از MS Exchange Server 2003، ۲۰۰۷، ۲۰۱۰، ۲۰۱۳، ۲۰۱۶ می پردازد. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.EaseUS Todo Backup

EaseUS-Todo-Backup-اسکرین-شات  EaseUS-Todo-Backup-اسکرین-شات  EaseUS-Todo-Backup-اسکرین-شات

info

Powerful backup software for Windows Server, Exchange or SQL Server. Versatile – inclusive backup and recovery features to protect Exchange/SQL server well. Scable – flexible to conduct business backups on servers to cut down much cost and time. Efficient – backup servers easily and get business recovered by quick universal restore.

سیستم مورد نیاز

– CPU: at least with X86 or compatible CPU with main frequency 500 MHz.
– RAM: equal or larger than 1GB.
– A standard PC system with mouse, keyboard and color monitor.
– CD-R/RW, DVD-R/RW,DVD+R/RW or DVD+R DL drive for bootable media creation.

راهنمای نصب

1- بعد از نصب نرم افزار دسترسی خود به اینترنت را قطع کرده و نرم افزار را اجرا کنید.

2- فایل Keygen.exe را اجرا کنید و از قسمت Edition نسخه مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید و Gen را بزنید.

3- سریال بدست آمده را در نرم افزار کپی کنید.

4- نرم افزار به شما کدی در قسمت Machine code می دهد آن را در Keygen کپی کرده و تا کدی جدید در باکس Activation Code به شما بدهد. کد جدید را در قسمت Step 2 نرم افزار کپی کرده و Ok بزنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 141 مگابایت