دانلود Blumentals Easy GIF Animator Professional / Personal 7.2.0.60 – نرم افزار ساخت تصاویر متحرک

دانلود Blumentals Easy GIF Animator ، گیف نوعی فرمت تصویری است که برای طراحی و استفاده از انیمیشن های مخصوص عکس ها مورد استفاده قرار می گیرد. این فرمت که از کیفیت نسبتا مناسبی در ترکیب بندی رنگ ها بهره می برد در طراحی وب سایت ها ، تصاویر متحرک جالب و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی این گونه تصاویر مسلتزم استفاده از نرم افزار های خاصی است که برای این کار طراحی می شوند. یکی از این نرم افزار ها که از قابلیت های مهمی نیز برخوردار است ، Blumentals Easy GIF Animator نام دارد.

دانلود Blumentals Easy GIF Animator ابزاری است بسیار کامل و در عین حال ساده برای تمامی کاربران که هم برای مبتدیان مناسب است و هم برای حرفه ای ها . چرا که برای مبتدیان از نظر ساده بودن استفاده بسیار مناسب است و برای حرفه ای ها هم از قابلیت های کلیدی مهمی برخوردار می باشد که برای این دسته از کاربران اهمیت دارد. افکت ها مختلفی برای طراحی در این نرم افزار وجود دارد که بر افزایش سرعت کار طراحی کمک زیادی می کند. این نرم افزار قدرتمند می تواند با بهترین کیفیت ممکن ظریف ترین تصاویر GIF را با کمترین حجم خلق کند. نسخه جدید ارائه شده قابلیت های مهمی هم برای ویرایش تصاویر دارد ؛ امکان طراحی بنر به صورت Wizard با منوهای متعدد وجود دارد.دانلود-Easy-GIF-Animator

Easy-Gif-Animator-اسکرین-شات  Easy-Gif-Animator-اسکرین-شات  Easy-Gif-Animator-اسکرین-شات

info

Easy GIF Animator is the world’s most popular animated GIF editor and the top tool for creating animated pictures, banners and buttons. With this awesome application you can produce stunning animation effects, achieve unmatched image quality and compression and prepare your images for the web. No other GIF animation software matches our features and ease of use, that’s why Easy GIF Animator is so popular.

سیستم مورد نیاز

Microsoft® Windows® operating system
Microsoft® Internet Explorer® 4+ (for previewing web-pages)
Intel® Pentium® III / AMD Athlon processor or equivalent (Intel® Pentium® 4 / AMD Athlon XP or equivalent recommended)
1 GB RAM (2 GB RAM recommended)
30 MB free hard drive space (100 MB recommended)
High Color display adapter at 1024×768 resolution (1280×1024 recommended)

راهنمای نصب

1- بعد از نصب ، نرم افزار را اجرا کرده و از منوی Help گزینه Activate را بزنید.

2- فایل serial را اجرا کرده سپس با سریال موجود در آن نرم افزار را فعال سازی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 23 مگابایت