دانلود EJ Technologies Perfino 3.2.1 – نرم افزار نظارت بر ماشین های مجازی

نرم افزار EJ Technologies Perfino ابزاری است که به منظور نظارت بر تمامی فعالیت های JVM ارائه شده است و برنامه نویسان جاوا می توانند از ان برای شناسایی تغییرات و تعامل بین ماشین های مجازی جاوا استفاده کنند. این برنامه دارای رابط کاربری جذابی است و می توانید روی میکرو سرویس ها نیز نظارت کاملی داشته باشید. این برنامه امنیتی است و یقینا هیچ محدودیتی را برای این نظارت ها نخواهد شناخت. با دانلود EJ Technologies Perfino تماما می توانید از سطح عملکردی بسیار بالایی در زمینه فراخوانی ماشین ها برخوردار شوید و تمامی رخدادهایی که در ماشین ها روی می دهند را نظاره گر باشید. این برنامه در صورت لزوم، می تواند تمامی رخدادها را اسکن کند و جزئیات کاملی را در مورد آنها به شما ارائه کند.

با دانلود EJ Technologies Perfino عملکرد دو ماشین خاص در یک زمان قابل مقایسه خواهد بود و امکان فراخوانی تمامی ماشین ها را فراهم می کند. سیستم تشخیص این برنامه به صورت خودکار انجام می شود و می توانید نظارت کاملی روی تمامی عناصر داشته باشید. این نرم افزار دارای سطوح امنیتی متفاوت است و بلکه به نام کاربری که شما دارید، نرم افزار می تواند برخی از امکاناتش را برای شما فعال کند. رابط کاربری این برنامه بسیار روان است و می توانید نمودارهای مختلف را از ماشین های مجزا بگیرید و روی شبیه ساز برنامه قرار دهید. جزئیات کامل نمایش داده می شود و حتی به صورت تعاملی، می تواند این عناصر را بزرگنمایی کنید.

کاور-EJ-Technologies-Perfino

ویژگی های کلیدی نرم افزار EJ Technologies Perfino:

  • امکان نظارت بر میکرو سیستم ها
  • دارای امکانات شبیه سازی ماشین های VM
  • امکان تشخیص خودکار و جا به جایی زیرسیستم ها
  • امکان ارائه جزئیات کامل تمامی اسکن ها
  • امکان مقایسه عملکرد نقاط مختلف ماشین ها
  • دارای ابزارهای قابل سنجش VM
  • امکان پشتیبانی از زبان برنامه نویسی جاوا
info

Perfino is a highly complex piece of software designed to offer you the means of monitoring the activity and interactions between multiple Java Virtual Machines, providing you with insight into their performance, as well as their errors.

Features:
MICRO-SERVICE FRIENDLY LICENSING
IMMEDIATELY SEE WHAT’S WRONG
SHOW CALLS BETWEEN VMS

سیستم مورد نیاز

OS: 10/8/7, Server 2016/2012/2008, XP

راهنمای نصب

پس از اتمام نصب با استفاده از سریال موجود در فایل serial.txt نرم افزار را رجیستر کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 32بیتی با حجم 76 مگابایت

دانلود نسخه 64بیتی با حجم 80 مگابایت