دانلود eM Client Pro 7.2.36601.0 – نرم افزار مدیریت ایمیل

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود eM Client نرم افزاری کاربردی در زمینه مدیریت ایمیل ها می باشد که برای سیستم عامل ویندوز طراحی شده است. این نرم افزار دارای ویژگی های جالبی از قبیل تقویم، مخاطبین و وظایف می باشد. این نرم افزار دارای رابط کاربردی و بصری می باشد که به راحتی قابل استفاده برای کلیه کاربران می باشد. به کمک این نرم افزار که تیم دانلودها برای شما عزیزان آماده کرده است ، می توانید بدون آن که وارد وب سایت های ارائه دهنده سرویس های ایمیل مانند یاهو و گوگل و… شوید ، اطلاعات خود را در نرم افزار وارد کرده و وارد اکانت ایمیل خود از انواع پروتکل های IMAP و SMTP شوید. از قابلیت های این نرم افزار می توان به کنترل spam ها ، جستجو و پاک سازی ، مرتب سازی ایمیل ها ، یادآوری کار ها ، اضافه کردن تنظیمات ایمیل و … اشاره کرد.

همان طور که از نام آن مشخص است، دانلود eM Client یک سرویس ایمیل برای ویندوز است. کار با این نرم افزار بسیار ساده بوده و تمامی افراد می توانید از آن به راحتی استفاده نمایند. اطلاعات مربوط به حساب های ایمیل و محتوا به سه پنل جداگانه تقسیم می شود تا دسترسی آسان را برای شما فراهم کند. از سمت راست صفحه، می توانید نوار کناری را برای مشاهده جزئیات تماس و دستور کار و همچنین چت با دوستان انتخاب نمایید.

دانلود-نرم-افزار-eM-Client

اسکرین-شات-eM-Client  اسکرین-شات-eM-Client  اسکرین-شات-eM-Client

info

As its name implies, eM Client is an email client designed for Windows. The tool comes with other interesting features as well, such as calendars, contacts and tasks. It can be easily handled by users of any level of experience. The interface of the app is clean and intuitive; you can set up a new account by inputting account, calendar and contact credentials, IMAP and SMTP details and chat settings. Plus, eM Client can diagnose problems which may occur with these options.

سیستم مورد نیاز

Windows XP/Vista/7/8/10

راهنمای نصب

بعد از نصب ، محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی نمایید.

نکته! اگر از ویندوز 7، 8.1 یا 10 استفاده می کنید، پیش از اجرای نرم افزار، حتما فایل mailclient.exe.config را از محل نصب نرم افزار کاملا پاک کنید تا مشکلی برای شما پیش نیاید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 73 مگابایت

ADs